dekatr kullanıcısının son içeriği

1. dekatr

Duble Teyp Golf5

https://www.banggood.com/IMars-10_1Inch-2Din-for-Android-8_1-Car-MP5-Player-116G-IPS-2_5D-Touch-Screen-Stereo-Radio-GPS-WIFI-FM-p-1493476.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN merhaba bu teybi almayı dusunuyorudam golf 5 2004 fsi aracım var uyumlu olur ?
  2. dekatr

Golf 5 fsi 2004 model aux usb bluetools

merhaba ; aracıma teyp almadan araratı taktırmak ısrıyorum cd calar mevcut aracta orijanl
  3. dekatr

merhaba

merhaba
  4. dekatr

duble teyp

merhaba ; iyi gunler bana golf 5 fsi 2004 500 tl kadar duble teyp önerebilirmisiniz
  5. dekatr

Volkswagen Golf 5 fsi 1,6 115 ps Araç Çalışmıyor Benzinde Direk Tüpde Çalışıyor

vallaha cok sinir bozucu birşey miş golf cok severdım ama olayda dolayı sogudum :S
  6. dekatr

sorunu lpg iptal ettire cozduk. şuan araç zımba gibi :love:
  7. dekatr

yaw servis goturduk gerı geldı sımdı gaza basarak marsa bastıgımızda calısıyor sonra rolantide istop ediyor ne sinir bozucu bir model miş :S
  8. dekatr

yine hiç birşey yok arac tüpden ayrıcaz sonra direk servise götrürcez bakalım :S
  9. dekatr

adana golf 5 Teknik Servis

gittik özel servis de bakmıyor tüp var diye bakmıyorlar
  10. dekatr

adana golf 5 Teknik Servis

merhaba ; adanada olupda golf 5 2004 model fsi tüplü araca bakıcaz servis yok mu ? 1 haftadır 8 servis gezdik yetkili servislerde tüp oldugu için bakmıyor ne saçma bir işler var.
  11. dekatr

yok yıne aynı sorun devam ediyor. adana bir servis yok yetkili servisde tüplü oldugu için bakmiyor ne saçma birşey yok
  12. dekatr

resimdeki gordugun tum parcaya dendi ama almadık bir tane ustaya goturduk vw tamircisi ama 300 tl hallettiler yarın alıcam bakalım arabayı bakalım
  13. dekatr

ankara ostimde buldum 1000 tl dedıler 800 e anlastık
  14. dekatr

arac 250 binde sorun cozuldu o parcadan miş
Üst Alt