• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Yeni 2020 Caddy

METKET VW

vwTürk Üyesi
Arkadaslar,
Yeni 2020caddy resmi tanitilmadi,ama cogu yeni ozellik te aciklanmis..122bg,7dsg,cam tavan,ghost gosterge..torsyon bagimsiz arka suspansyon vs. Coj dolu olup fiyat ne olur acaba,.rahat 200bim bulur gibi..

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

METKET VW

vwTürk Üyesi
Maalesef resmi tanitim olmus ve ford connect ve dokker karisimi birsey gibi geldi bana..kokpit vs super,ama disindan sogdum sahsen..farlar disinda.

yabay

vwTürk Üyesi
Bundan buna geçmek bence olamış. Araç tüm ciddiyetini kaybetmiş, hele o tampon felaket bir tasarım olmuş....

Ekran Resmi 2020-02-23 08.54.21.jpgEkran Resmi 2020-02-23 08.53.20.jpg

METKET VW

vwTürk Üyesi
Heya..gerisi hersey tam..ama tasarim ford connect animsatiyor nedense..ortaklik yaptilar ya vw ve ford..hele surgulu kapi demiri kabak gibi disarida..dokker gibi..felaket olmus..ama ic tasarima laf yok..muthis bana gore. Eskisi her zaman candir..bosuna denmemis..

yabay

vwTürk Üyesi
Ön tampon ve arka tam bir kabus.... Resmen o yırtıcı tasarım gitmiş, tontik bir tasarım gelmiş...

Üst Alt