Xiaomi Mijia Taşınabilir Hava Kompresörü İncelemesi

marikan

vwTürk Üyesi
Kısaca üründen bahsetmek istiyorum. Şarjlı, taşınabilir hava kompresörü oluyor kendileri.
3-150 psi arası hava basabiliyor.
14.8Wh bataryaya sahip.
Tam dolu şarj ile toplamda 150psi hava basabiliyor. Yani yaklaşık 5 araç lastiğine tekabul ediyor. İçinde hiç hava olmayan lastiği 30psi'a 6 dakikada çıkarıyor.
Bisiklet lastiği, motorsiklet lastiği, araç lastiği ve top şişirebiliyor. Her biri için ayrı modları var.
Kutudan pompa haricinde bisiklet lastiği için aparat, top için aparat, güzel bir kumaş kılıf ve 25cm microUSB kablo çıkıyor.

SuperSlowRide

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Golf 3 1.6 AFT
Mesleğiniz
EKPSS'ye gireceğim
Boyutuyla ilgili bir bilginiz varımı?

marikan

vwTürk Üyesi
Videodan az çok anlaşılıyordur sanırım. Çok büyük değil. Akıllı telefon kadar ama tabiki kalın. Kalınlığında 30-40mm vardır heralde

SuperSlowRide

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Golf 3 1.6 AFT
Mesleğiniz
EKPSS'ye gireceğim
Videodan az çok anlaşılıyordur sanırım. Çok büyük değil. Akıllı telefon kadar ama tabiki kalın. Kalınlığında 30-40mm vardır heralde
Paylaşım için teşekkürler baya pratikmiş torpidoya koyulabilir

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Geçen gün bende bir tane aldım çok başarılı bir dizayn olmuş, boyutunun küçük olması sebebiyle kapı ceplerine bile sığabiliyor çalışma sesi biraz yüksek geldi bana, onun dışında her aracın torpido gözünde olması gereken önemli bir cihaz diye düşünüyorum(y)(y)(y)

SuperSlowRide

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Golf 3 1.6 AFT
Mesleğiniz
EKPSS'ye gireceğim
Geçen gün bende bir tane aldım çok başarılı bir dizayn olmuş, boyutunun küçük olması sebebiyle kapı ceplerine bile sığabiliyor çalışma sesi biraz yüksek geldi bana, onun dışında her aracın torpido gözünde olması gereken önemli bir cihaz diye düşünüyorum(y)(y)(y)
Katılıyorum en bilinmedik anda gerekir .

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
IMG_1474.JPGIMG_1469.JPG

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Geçen gün yazlık kışlık lastikleri değiştirdim sabah birde baktım jantlar nerdeyse yere değecek gündüz covit yasağı var eski bir pompam vardı kırıldı attım komşulara sordum hiç kimsede yok kötü komşu ev sahibi yapar misali ertesi gün sipariş verdim elime geçer geçmez tek şarjda tüm lastikleri şişirdim olamadık zamanlarda öyle ihtiyaç oluyorki cebinde paran olsa ne yazar pompan yoksa 😀😀😀

boracomf

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 1.8t-2.0tdi
Mesleğiniz
Serbest
Telefon markası olarak bildiğimiz Xiaomi'nin çok geniş ve enteresan, sadece elektronik olmayan ürün yelpazesi var ve hepside bana kaliteli izlenimi bırakıyor..

Üst Alt