ucuz lpg satan istasyonlar

oktay41

vwTürk Üyesi
İsim
oktay aykut
Soyisim
oktay aykut
selam arkadaşlar bulunduğumuz yerlerde ucuz lpg satan istasyonları paylaşmak amacıyla bu konuyu açtım artık yaz ayına girdik malum seyahatler başladı mesela ben izmit gebzedeyim yenimahallede total shell mogaz bu üçünde 1.81 litresi e-5 üzerinde m oil isimli benzinlikte habaş gaz litresi 1.82 sizlerde bulunduğunuz yerdeki veya gelip giderken gördüğünüz veya alıp kullandığınız istasyonları paylaşırsanız sevinirim ,iyi gezmeler

integral77

vwTürk Üyesi
İsim
Serkan
Soyisim
ÇELİK
Ankara'da her yerde Aygaz 1.78 Shell 1.73-1.79, Milangaz 1.60-1.73 TL arası. Ucuz gazlar genelde Ostim tarafında daha yaygın.

sith_master

vwTürk Üyesi
İsim
MM
Soyisim
A
ben uzun suredir mogaz satan bir yerden alıyorum aygazdan daha memnunum
1.62 den satıyorlar

hibo passat

vwTürk Üyesi
İsim
halil ibrahim
Soyisim
er
lukoil den alıyorum milangaz. opet - petrol ofisi vs vs yaklaşık 1,95 - 1,98 civarı . lukoil 1,81. gayette memnunum.

passat_o

vwTürk Üyesi
İsim
Akın
Soyisim
Bayraktar
ben uzun suredir mogaz satan bir yerden alıyorum aygazdan daha memnunum
1.62 den satıyorlar
Mogaz aygazın ikiz kardeşi diye biliyorum. Zaten adana-antep-urfa tarafında genellikle opette aygaz yerine mogaz satılıyor.....

ebirol

vwTürk Üyesi
İsim
Erda
Soyisim
Birol
lukoil den alıyorum milangaz. opet - petrol ofisi vs vs yaklaşık 1,95 - 1,98 civarı . lukoil 1,81. gayette memnunum.
Lukoil demişken, Lpg için geçerli mi bilmemekle beraber, Libadiye Caddesindeki Lukoilden kart çıkarttırmıştım ve 10 kuruş gibi bir indirim yapıyorlar sanırım kartı olanlara :D Akpet'in istasyonlarını satın alıp Türk pazarına girdiler. Benzininden bir sıkıntı yaşamadım bilmek denemek isteyen olur diye düşündüm. 3,52 TL kurşunsuz :)

integral77

vwTürk Üyesi
İsim
Serkan
Soyisim
ÇELİK
Bir de arkadaşlar Ankara'ya Kırıkkale tarafından girişte Mamak civarında Best'in Türkiye ana bayisi var. Oranın da yakıtı kalitelidir.En azından geçen sene hep oradan alırdım ve memnundum. Şu an benzin 3.45TL yanılmıyorsam... Euro dizel ise 2.87TL. Gaz yok....

hibo passat

vwTürk Üyesi
İsim
halil ibrahim
Soyisim
er
Lukoil demişken, Lpg için geçerli mi bilmemekle beraber, Libadiye Caddesindeki Lukoilden kart çıkarttırmıştım ve 10 kuruş gibi bir indirim yapıyorlar sanırım kartı olanlara :D Akpet'in istasyonlarını satın alıp Türk pazarına girdiler. Benzininden bir sıkıntı yaşamadım bilmek denemek isteyen olur diye düşündüm. 3,52 TL kurşunsuz :)
aynen bende gazından memnunum şu an. pek bi sıkıntı yok . ve bir hizmet var şahane

ugurseyhan

vwTürk Üyesi
İsim
UĞUR
Soyisim
SEYHAN
izmit sayinin arka tarafındaki PO istasyonundan kart çıkartıp 0.080 kuruş indirim alnına biliyor
adapazarında biyervar 1.65 falan olması lazım lipetgaz

Üst Alt