Seramik kaplama yaptırmış olan?

vw061

VWTURK Gold Member
Güzel bir şey. Ama her şeyden önemlisi aracı sakladığınız yerin bir o kadar önemli olması. Ağaç altında, güneş altında olmadıktan sonra çok daha uzun ömürlü olacaktır.

SuleymanAksoy862

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Polo
Aracınızın Modeli
2013
Mesleğiniz
Muhasebe
Genelde sıfır araçlara uygulaması çok daha kolay, biraz eskimiş yani tabiri caizse kuş pisliğini görmüş araçlar işlem biraz daha zaman alıyor. Sıfır aracım olsa idi (Gerçi bu zamanda zor :) ) kesin yapardım.

DiAbLo

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Tiguan 2.0 TSI
Mesleğiniz
Satis
onceki araclarimda yapmamistim ama bu aracima yapmayi dusunuyorum. Yapmayi kelimesinin altini ciziyorum cunku arabayi yikadiktan sonra 1-2 saat daha vakit gecirebileceginiz, tercihen golge bir alan bulabilirseniz kendiniz de cok rahat yapabilirsiniz bu uygulamayi. Ben temizlik urunlerinde Meguiar's kullaniyorum, seramik kaplama icin urunleri henuz arastirma firsatim olmadi.

Sonrasinda 6 ayda bir sprey wax ler ile koruma suresini rahatlikla uzatabilirsiniz, ek olarak boya cok daha canli kalacaktir.

Youtube da kendi ayarimda bir araba temizligi manyagi buldum, size de oneririm: (Pan The Organizer) https://www.youtube.com/channel/UCE0kcuDlwjfP2982jVH6WkQ

Üst Alt