Sahibinden.com 'dan gelen mesaja bakın !!! Adamlar uçuşa geçmiş

husertas

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Passat 2.0 FSI
Aracınızın Modeli
1997
Mesleğiniz
Asansörcü
İsim Soyisim
Hüseyin Ertaş
Elimde önceki arabadan kalan bir Prins regülatör tamir takımı vardı, bir köşede atılı duruyordu, birilerinin işine yarasın dedim. sahibinden de satış ilanı verdim, fakat ilan reddedildi. Dediğine göre çok fazla sıfır ilan vermişim ve sitede dükkan açmam gerekiyormuş. (halbuki bir kere bile sıfır ürün ilanı vermedim. Son bir yılda bir Passat'ı ve bir de benim oğlanın ilkokuldaki çocuk kitaplarını ilan verdim. Daha da yok). neyse itiraz ettim, "bir yanlışlık mı var?" diye sordum. Gelen cevaba bakın;

08.06.2020 tarihinde ilettiğiniz 8091025 numaralı talebiniz sonuçlandırılmıştır.
Değerli Üyemiz, ........... Sahibinden.com olarak yaptığımız kontroller sonucu sizin “ticari kimlik” sahibi bir kullanıcı veya “aracı kurum” olduğunuzu görmekteyiz. Ticari kimlik sahibi ya da aracı kurum olan üyelerimiz bireysel ilanlar veremediğinden ilanınızı yayına alamıyoruz.
Her ay milyonlarca kişinin ziyaret ettiği sitemizde kurumsal kimliğinizle mağaza açmak isterseniz, Kurumsal Üyelik ve Mağazalar hakkında detaylı bilgi almak için 0 850 222 44 44 ya da 0 850 222 44 45 sahibinden.com müşteri hizmetlerini arayabilir, müşteri hizmetlerimize bağlandıktan sonra sırasıyla 4 ve 1 tuşlayarak uzman satış temsilcilerimize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla
Artık siteye her girişimizde bile "öpüleceğimiz" bir sisteme geçiyorlar sanırım. Eserimizle gurur duyabiliriz. Başka site yokmuş gibi her şey için buraya bakınca olacağı buydu. Artık selam versek bile para isteyecekler.

diseqc

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Passat
Mesleğiniz
Bilgi işlem
Merhaba;
Her saltanatın bir sonu vardır. Yoğun talep veya kazanılmış güç bir müddet sonra sarhoşluk yapıyor ve hızlı bir dip gösteriyor. Sahibinden de artık ilanlar bile çakallaştı ben de şu aralar araba arıyorum ama bu sitedeki ilanlar çoğunlukla al satçı, paçoz galerici ile dolu, doğru dürüs ilan bulmak zor yok opsiyonlanmıştır yok pazartesiye satılmıştır vs başlıklar ile örenkler çoğaltılabilir. Bu nedenle yakında kazanmış oldukları etiketi kaybedecekler, ilanlar genelde piyasaya ve malın fiyatına göre en az %10 daha pahalı örneğin aynı araca sahibindende 60 binlira süre bitince araba.com da 55 bin lira oradan da netice alamayan letgo yada sosyalmedya platformlarında 49 bin gibi. Bir müdddet sonra halk arasında sahibinden de ilanlar sahte ve pahalı algısı oluşmaya başladımı ilan veren kişi bulmaz eski lanları yeniden aktif edip ayakta durmya çalışan şirket olup çıkarlar. Bu siteleri biz bu hale gitirdik yine bizler düzeltiriz diye düşünüyorum. örnek : mynet, yahoo, napster,msn vs

husertas

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Passat 2.0 FSI
Aracınızın Modeli
1997
Mesleğiniz
Asansörcü
İsim Soyisim
Hüseyin Ertaş
Merhaba;
Her saltanatın bir sonu vardır. Yoğun talep veya kazanılmış güç bir müddet sonra sarhoşluk yapıyor ve hızlı bir dip gösteriyor. Sahibinden de artık ilanlar bile çakallaştı ben de şu aralar araba arıyorum ama bu sitedeki ilanlar çoğunlukla al satçı, paçoz galerici ile dolu, doğru dürüs ilan bulmak zor yok opsiyonlanmıştır yok pazartesiye satılmıştır vs başlıklar ile örenkler çoğaltılabilir. Bu nedenle yakında kazanmış oldukları etiketi kaybedecekler, ilanlar genelde piyasaya ve malın fiyatına göre en az %10 daha pahalı örneğin aynı araca sahibindende 60 binlira süre bitince araba.com da 55 bin lira oradan da netice alamayan letgo yada sosyalmedya platformlarında 49 bin gibi. Bir müdddet sonra halk arasında sahibinden de ilanlar sahte ve pahalı algısı oluşmaya başladımı ilan veren kişi bulmaz eski lanları yeniden aktif edip ayakta durmya çalışan şirket olup çıkarlar. Bu siteleri biz bu hale gitirdik yine bizler düzeltiriz diye düşünüyorum. örnek : mynet, yahoo, napster,msn vs
Tamamen aynı düşünüyorum. Ben de artık buradan ziyade facebook marketplace vs. den ilan bakıyorum. Seçenek daha bol gibi geldi bana ve fiyatlar dediğin gibi buraya göre çok daha düşük.

by_bozkurt

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Seat Toledo
Aracınızın Modeli
2000 - 1.6 8v
Mesleğiniz
Tekniker
İsim Soyisim
RBozkurt
Devlet ne hikmetse sahibindene el atmadı :)

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Üst Alt