Ruhsatta Renk Değişimi - Araç Kaplama

t&q

vwTürk Üyesi
İsim
Yusuf
Soyisim
UCAR
Ellerine saglik Anil'cigim.

ByHIR@™

vwTürk Üyesi
İsim
Buğra
Soyisim
HIRA
Verdiğin bilgiler için teşekkürler,demek ki tek soran ben değilmişim :) İşlem yapıldıktan sonra 1 ay içinde işletmek zorundayız öyle değil mi ?

hiaxiseytan

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Soyisim
Emre
pardon anlamadığım biyer var yukarıda
"Bir de aldığınız faturanın KDV sini veriyorsunuz işlem yaptırdıgınız yere" demişsiniz. Bunu kaplama - boya yapan yere ödüyoruz değil mi?

Anıl Karakaya

1
vwTürk Üyesi
İsim
Anıl
Soyisim
KARAKAYA
pardon anlamadığım biyer var yukarıda
"Bir de aldığınız faturanın KDV sini veriyorsunuz işlem yaptırdıgınız yere" demişsiniz. Bunu kaplama - boya yapan yere ödüyoruz değil mi?
Evet kaplama ya da boya yapan yere ödüyorsunuz.

aydo

vwTürk Üyesi
İsim
Atilla Cenk
Soyisim
SÖNMEZ
çok sağol anılcım,sadece tavan içinde bu işlemler gereklimi sence ?

Anıl Karakaya

1
vwTürk Üyesi
İsim
Anıl
Soyisim
KARAKAYA
Arkadaş sormuş baya zaman geçmiş üzerinden bende aynı soruyu yinelesem?
Hemen cevap vereyim bende o zaman :)

Eğer polis ban birşey diyemez diyorsanız tabi ki gerek yok , ama takacak bir polis memuruna denk gelirseniz en azından eline koz vermemiş olursunuz . Uzun zamandır ruhsatımda siyah - beyaz yazmasına rağmen herhangi bir polis bu yüzden durdurup da sormadı ne bu renk diye , belki de direkt ruhsatta siyah-beyaz gördüklerinden sormadılar tabi bilmiyorum :)

Core-X

vwTürk Üyesi
İsim
A. Kaan
Soyisim
Kasap
Takacak memurlar zaten olay renge gelmeden takar :) Cam filmi + Egzos ( abartı bir ses yok) Ama gene 4 çıkış olması akıllara "golflerde 4 egzos yok" sorusunu getiriyor :) Sağol Anıl'cım bilgiler için..

shadow99tr

vwTürk Üyesi
İsim
isa
Soyisim
doğruyol
:) konu sahipsiz kalmamış onca zaman geçmesine ragmen :)

Core-X

vwTürk Üyesi
İsim
A. Kaan
Soyisim
Kasap
Çok pis hortlatırım :D

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Anıl bilgiler için çok teşekkür ederim eline emeğine sağlık.Bu ay içinde lpg yi ruhsata işleteceğim muayene , ruhsat değişimi falan olacak (Ruhsat sahibi ismide değişecek) Bunlarla beraber yapsam bu işlemi daha kolay ve masrafsız olur sanırım.Yanılıyor muyum ?

Sendeki Cast Folyo sanırım. Muayenede ''bu boya değil'' diye sorun çıkartmıyorlar mı ? Birde eğer memnunsan İstanbul'da nerde yaptırabilirim temiz işçilikle bu kaplamayı? Bana biryer önerirsen çok sevinirim.

Çok şey sordum kusuruma bakma :) Sorunsuz sürüşler dilerim..

yufka yürek

vwTürk Üyesi
İsim
(eyturbo)
Soyisim
ERSİN YILMAZ
Anıl'cığım işlemler bitip yeni tescil belgesiyle muayeneye tekrar gidilince sadece boyalı bölümemi bakılıyor yoksa tekrardan komple muayeneyemi sokuluyor?

Grey

1
Forum Sorumlusu
İsim
Tayfun
Soyisim
Kaymakcı
Anıl'cığım işlemler bitip yeni tescil belgesiyle muayeneye tekrar gidilince sadece boyalı bölümemi bakılıyor yoksa tekrardan komple muayeneyemi sokuluyor?
Gel vazgeç Abi bu sevdadan.Mor rengi Senin arabayı açmaz,bu haliyle daha güzel :)

yufka yürek

vwTürk Üyesi
İsim
(eyturbo)
Soyisim
ERSİN YILMAZ
Vazgeçtim yavrucum pembe yapacağım 2 kız babasıyım ya:D

Anıl Karakaya

1
vwTürk Üyesi
İsim
Anıl
Soyisim
KARAKAYA
Anıl bilgiler için çok teşekkür ederim eline emeğine sağlık.Bu ay içinde lpg yi ruhsata işleteceğim muayene , ruhsat değişimi falan olacak (Ruhsat sahibi ismide değişecek) Bunlarla beraber yapsam bu işlemi daha kolay ve masrafsız olur sanırım.Yanılıyor muyum ?

Sendeki Cast Folyo sanırım. Muayenede ''bu boya değil'' diye sorun çıkartmıyorlar mı ? Birde eğer memnunsan İstanbul'da nerde yaptırabilirim temiz işçilikle bu kaplamayı? Bana biryer önerirsen çok sevinirim.

Çok şey sordum kusuruma bakma :) Sorunsuz sürüşler dilerim..
Hepsini birlikte yaparsan tabi ki daha az masraflı olur , folyo diye de herhangi bir problem çıkartmıyorlar :)

Ersin abi , muayeneye gittiğin zaman komple muayeneye sokuyorlar ama renk tespitine gittiginde sadece boyaya bakıp onay veriyorlar. Ben o renk tespitinde muayene yapıldı sanıp 5 ay muayenesiz gezmiştim :)

emrah özkan

vwTürk Üyesi
İsim
mehmet emrah
Soyisim
özkan
merhaba, bir sorum olacak aracımın tavanını 3m tavan folyo kaplama yaptırdım ruhsata işlemetkmi lazım ?

Anıl Karakaya

1
vwTürk Üyesi
İsim
Anıl
Soyisim
KARAKAYA
merhaba, bir sorum olacak aracımın tavanını 3m tavan folyo kaplama yaptırdım ruhsata işlemetkmi lazım ?
Resmi prosedür olarak evet fakat artık çok yayıldığı için polisler birşey demeyebiliyor. Bu tamamen polisine baglı , yeni aracımda tavan kaplaması yaptıgımda baglandım , sonra söktüm tamamen ruhsata işletmek yerine...

Üst Alt