Puzzle :)

JaCkaLL

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Geçit
Araba bi süre yok , Çalıştığım yer çok sosyal değil , içimde gezme isteği yok , iş gereği burdaki Çevre pek geniş değil maalesef ve Sonuç;

Puzzle :icon_thumleft:

Yavaş Yavaş öğreniyorum :icon_salut:

kafo

VWTURK Gold Member
İsim
aytaç
Soyisim
kaftan
kolay gelsın
zevkli uğraştır :)

JaCkaLL

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Geçit
Saqol Aytaç abi. Valla çok uğraştırıyo. Seviye seviye paylaşırım fotoları :)

Görkem@ni@

vwTürk Üyesi
İsim
Görkem
Soyisim
Güner
Benim de evde bir köşede 1000 parçalık puzzle ım vardı, şu finaller geçsin ben de başlayayım en iyisi evde canım sıkılıyor uğraşı olur :)

JaCkaLL

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Geçit
Benim de evde bir köşede 1000 parçalık puzzle ım vardı, şu finaller geçsin ben de başlayayım en iyisi evde canım sıkılıyor uğraşı olur :)
Tebrikler Görkem , Sen de Finale kaldın demek :D Mücadelede başarılar :) Şaka bi yana keyifli iş aslında Puzzle :)

kafo

VWTURK Gold Member
İsim
aytaç
Soyisim
kaftan
Görkem sen ugrasma yaa :)
ver Mehmet e o yapsın ;)
ne jackal'ım yaaa :D :D

Görkem@ni@

vwTürk Üyesi
İsim
Görkem
Soyisim
Güner
Tebrikler Görkem , Sen de Finale kaldın demek :D Mücadelede başarılar :) Şaka bi yana keyifli iş aslında Puzzle :)
Teşekkür ederim Mehmet :) Vizeleri büyük bir başarıyla geçtikten sonra Finale kalabildik :D Uzun zamandır puzzle yapmıyordum, severim aslında keyiflidir gerçekten :)

redline06

vwTürk Üyesi
İsim
Berkay
Soyisim
Küçükerol
Katılıyorum =))
Benimde evde 1000 parçalık duruyo daha hiç başlamadım şimdi görünce puzzle yapasım geldi.Sanırım puzzle halısıda almam lazım :)

Görkem@ni@

vwTürk Üyesi
İsim
Görkem
Soyisim
Güner
ver Mehmet e o yapsın ;)

Heheheh :) Şuan uğraşmaya pek vaktim yok zaten Aytaç Abi, 3 hafta kadar kapsama alanı dışında olucam teoremler ispatlar beni bekler :D
Sonrasında da epey aylak kalırım oyalanmak için iyi bir uğraşı olur bana ama çok ısrar ediyorsan tamam Mehmet yapsın :dil: :D

JaCkaLL

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Geçit
ver Mehmet e o yapsın ;)
Çok Jackall'sın hemde Çook :)

Heheheh :) Şuan uğraşmaya pek vaktim yok zaten Aytaç Abi, 3 hafta kadar kapsama alanı dışında olucam teoremler ispatlar beni bekler :D
Sonrasında da epey aylak kalırım oyalanmak için iyi bir uğraşı olur bana ama çok ısrar ediyorsan tamam Mehmet yapsın :dil: :D
Gönder kardeşim , ayıpsın :)

oktay_kaan

vwTürk Üyesi
İsim
oktay
Soyisim
arabacı
zevkli bir uğraş ... ama başkası yaparsa :):):)

evde yapılmış 3 tane 1000 lik 1 tane 1500 lük 1 tane 2000 lik var muhteşem duruyor duvarda

hepsine büyük bir zevkle başladım , yarıladım ama malesef hanım bitirdi hepsini
zaman uzayınca sıkıldım

bide çok dikkat isteyen bir iş parçanın biri kaybolmamalı çünki kaybolduğu bitime 10-20 kala belli oluyor
ve kocaman tabloda yeri eksik kalıyor , gerçi telafi için parça istenebilirmiş ama en iyisi dikkat etmek , kaybetmemek

yinede zevkli iş - uğraş
taaki benim yaptığım puzzle i tersinden yapanlaın olduğunu öğrenene kadar sonra bıraktım
yinede güzel bir resim olursa devam edebilirim nasılsa hanım bitiriyor :):):)

başarılar kolay gelin hepinize , düşmanınıza hediye edebileceyiniz EN İYİ hediye bence

:):):):)

kafo

VWTURK Gold Member
İsim
aytaç
Soyisim
kaftan
Jackal ız dıye ortada dolasıoz bızde bızde daha çakallar var :p

kafo

VWTURK Gold Member
İsim
aytaç
Soyisim
kaftan

JaCkaLL

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Geçit
Taklitlerimden sakınınız :D

kafo

VWTURK Gold Member
İsim
aytaç
Soyisim
kaftan
Farkın farkedılır senın :)

Wvcars

vwTürk Üyesi
İsim
Baha
Soyisim
Çelik
Ufak olanları bir şekilde çözülüyor ama büyük olanları bir türlü sevemedim. Çok geniş ve zorlayıcı olabiliyorlar :D Bazen cinnet geçirtip yapmıyorum diyerek atıp geçebiliyorum :D

Üst Alt