• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Puzzle :)

JaCkaLL

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Geçit
Araba bi süre yok , Çalıştığım yer çok sosyal değil , içimde gezme isteği yok , iş gereği burdaki Çevre pek geniş değil maalesef ve Sonuç;

Puzzle :icon_thumleft:

Yavaş Yavaş öğreniyorum :icon_salut:

kafo

VWTURK Gold Member
İsim
aytaç
Soyisim
kaftan
kolay gelsın
zevkli uğraştır :)

JaCkaLL

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Geçit
Saqol Aytaç abi. Valla çok uğraştırıyo. Seviye seviye paylaşırım fotoları :)

Görkem@ni@

vwTürk Üyesi
İsim
Görkem
Soyisim
Güner
Benim de evde bir köşede 1000 parçalık puzzle ım vardı, şu finaller geçsin ben de başlayayım en iyisi evde canım sıkılıyor uğraşı olur :)

JaCkaLL

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Geçit
Benim de evde bir köşede 1000 parçalık puzzle ım vardı, şu finaller geçsin ben de başlayayım en iyisi evde canım sıkılıyor uğraşı olur :)
Tebrikler Görkem , Sen de Finale kaldın demek :D Mücadelede başarılar :) Şaka bi yana keyifli iş aslında Puzzle :)

kafo

VWTURK Gold Member
İsim
aytaç
Soyisim
kaftan
Görkem sen ugrasma yaa :)
ver Mehmet e o yapsın ;)
ne jackal'ım yaaa :D :D

Görkem@ni@

vwTürk Üyesi
İsim
Görkem
Soyisim
Güner
Tebrikler Görkem , Sen de Finale kaldın demek :D Mücadelede başarılar :) Şaka bi yana keyifli iş aslında Puzzle :)
Teşekkür ederim Mehmet :) Vizeleri büyük bir başarıyla geçtikten sonra Finale kalabildik :D Uzun zamandır puzzle yapmıyordum, severim aslında keyiflidir gerçekten :)

redline06

vwTürk Üyesi
İsim
Berkay
Soyisim
Küçükerol
Katılıyorum =))
Benimde evde 1000 parçalık duruyo daha hiç başlamadım şimdi görünce puzzle yapasım geldi.Sanırım puzzle halısıda almam lazım :)

Görkem@ni@

vwTürk Üyesi
İsim
Görkem
Soyisim
Güner
ver Mehmet e o yapsın ;)

Heheheh :) Şuan uğraşmaya pek vaktim yok zaten Aytaç Abi, 3 hafta kadar kapsama alanı dışında olucam teoremler ispatlar beni bekler :D
Sonrasında da epey aylak kalırım oyalanmak için iyi bir uğraşı olur bana ama çok ısrar ediyorsan tamam Mehmet yapsın :dil: :D

JaCkaLL

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Geçit
ver Mehmet e o yapsın ;)
Çok Jackall'sın hemde Çook :)

Heheheh :) Şuan uğraşmaya pek vaktim yok zaten Aytaç Abi, 3 hafta kadar kapsama alanı dışında olucam teoremler ispatlar beni bekler :D
Sonrasında da epey aylak kalırım oyalanmak için iyi bir uğraşı olur bana ama çok ısrar ediyorsan tamam Mehmet yapsın :dil: :D
Gönder kardeşim , ayıpsın :)

oktay_kaan

vwTürk Üyesi
İsim
oktay
Soyisim
arabacı
zevkli bir uğraş ... ama başkası yaparsa :):):)

evde yapılmış 3 tane 1000 lik 1 tane 1500 lük 1 tane 2000 lik var muhteşem duruyor duvarda

hepsine büyük bir zevkle başladım , yarıladım ama malesef hanım bitirdi hepsini
zaman uzayınca sıkıldım

bide çok dikkat isteyen bir iş parçanın biri kaybolmamalı çünki kaybolduğu bitime 10-20 kala belli oluyor
ve kocaman tabloda yeri eksik kalıyor , gerçi telafi için parça istenebilirmiş ama en iyisi dikkat etmek , kaybetmemek

yinede zevkli iş - uğraş
taaki benim yaptığım puzzle i tersinden yapanlaın olduğunu öğrenene kadar sonra bıraktım
yinede güzel bir resim olursa devam edebilirim nasılsa hanım bitiriyor :):):)

başarılar kolay gelin hepinize , düşmanınıza hediye edebileceyiniz EN İYİ hediye bence

:):):):)

kafo

VWTURK Gold Member
İsim
aytaç
Soyisim
kaftan
Jackal ız dıye ortada dolasıoz bızde bızde daha çakallar var :p

JaCkaLL

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Geçit
Taklitlerimden sakınınız :D

kafo

VWTURK Gold Member
İsim
aytaç
Soyisim
kaftan
Farkın farkedılır senın :)

Wvcars

vwTürk Üyesi
İsim
Baha
Soyisim
Çelik
Ufak olanları bir şekilde çözülüyor ama büyük olanları bir türlü sevemedim. Çok geniş ve zorlayıcı olabiliyorlar :D Bazen cinnet geçirtip yapmıyorum diyerek atıp geçebiliyorum :D

Üst Alt