• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Polo'ya Jant&Lastik Önerisi

Bayhax

vwTürk Üyesi
İsim
Hakan
Soyisim
Şahan
Merhaba arkadaşlar, en önemli eksiğimi bütçe dahilinde kapatmak istiyorum. Aracıma nasıl bir cant lastik yakışır ve kaç inç olmalıdır.
Destekleriniz ve önerilerinizi bekliyorum 😊

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozlem1

vwTürk Üyesi
İsim
Ozlem
Soyisim
Kaya
Bence konforu saglamak adina 15 inchden kacinilmamali ama 16 da olur, jant icin de siz opsiyonlarin fotograflarini ekleyin biz de oneride bulunalim bence :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

06Aytar06

VWTURK Gold Member
İsim
alper
Soyisim
aytar
16 takın süper olur ama yay ister bu seferde :)

Lupo

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
abdullah nabi
Soyisim
güler
König sg88 hem hafif hemde uygun orjinal jant almış olursunuz.. 16 olursa görsel iyi olur ama konfor düşer 15 tadında olur ;)

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

Bayhax

vwTürk Üyesi
İsim
Hakan
Soyisim
Şahan
Bence konforu saglamak adina 15 inchden kacinilmamali ama 16 da olur, jant icin de siz opsiyonlarin fotograflarini ekleyin biz de oneride bulunalim bence :)

Evet bende konfor peşindeyim aslında,beğendiğim cantları eleyip beraber seçelim bencede 😊

Bayhax

vwTürk Üyesi
İsim
Hakan
Soyisim
Şahan
König sg88 hem hafif hemde uygun orjinal jant almış olursunuz.. 16 olursa görsel iyi olur ama konfor düşer 15 tadında olur ;)

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
Evet bu çok güzelmiş gerçekten.

Erhan

vwTürk Üyesi
İsim
Erhan
Soyisim
Balcı
yay olmadan 16 ya da 17 leylek gibi olur hoş durmaz. 15 olduktan sonra da orjinalleri hiç bozmayın derim bu haliyle gayet şık :)

Bayhax

vwTürk Üyesi
İsim
Hakan
Soyisim
Şahan
yay olmadan 16 ya da 17 leylek gibi olur hoş durmaz. 15 olduktan sonra da orjinalleri hiç bozmayın derim bu haliyle gayet şık :)
Cant olmadan olmaz ama ya 😀

alialper

vwTürk Üyesi
İsim
Ali Alper
Soyisim
Çuhadar
Bence biraz bekleyin, ekleyin ve alın. Gönderdiğim ilanlardan birinde lastik de var aslında, iyi bir pazarlıkla çok uygun sayılabilir.

Rasgele bir jant almayın. 600-700e mal edersiniz ama sonra pişman olursunuz satarken de maliyetine satmazsınız. Ama bu tip kendini ispatlamış bir aftermarket alırsanız aldığınız paraya tekrar satarsınız.

Bayhax

vwTürk Üyesi
İsim
Hakan
Soyisim
Şahan
Evet beğendiğim 3 model sıfırlarını 1000 TL civarında arkadaşlar.

Bunları ikinci el olarak araştırıp almak mı yoksa sıfır almak mı daha mantıklı olur. Gerçi sıfır biraz zorlar beni ama 😢

Ozlem1

vwTürk Üyesi
İsim
Ozlem
Soyisim
Kaya
1. Cok kollu beyaz arabada iddiali olabilir ben olsam 2. veya 3. yu tercih ederdim. Ozellikle 2 olani sevdim. Arabaya uzun sure bineceksiniz sifir alin, ama satma niyetiniz varsa kisa vadede 2. El bakalim bence.

nerhal61

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Halit
Soyisim
BEBEK
1.ve 3.offsetli duruyor ki 2 numaradan daha iyi duracaktir.
Cok kollu olacaksa polo icin 16inc olmali ve 3cm de yay ile dusurulurse konfor kaybi olmadan cok sik durur. 2numarali interlagos sanki her aracta var ve cc deki orjinal interlagoslar bile cakma gelmeye basladi, goz asinaligi...

Ya da 3 numara yine 16lik olmali...

3numaranin benzer modelleri 2.elde vardir. Kirik yoksa plasti diple gun metal kaplayabilirsiniz.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bayhax

vwTürk Üyesi
İsim
Hakan
Soyisim
Şahan
1. Cok kollu beyaz arabada iddiali olabilir ben olsam 2. veya 3. yu tercih ederdim. Ozellikle 2 olani sevdim. Arabaya uzun sure bineceksiniz sifir alin, ama satma niyetiniz varsa kisa vadede 2. El bakalim bence.

1. Mercedes A 180 lerde kullanılıyor bu çok kollu jantar ordan hastasıyım 😊 ama evet iddialı ve beyaz da bi tık kaybolur gibime geliyor.
2. Scirocco jantı zaten vw hastasıyım 😊
3. Bağımsız çok güzel bir jant hadi çık çıkabilirsen işin içinden.

Aracı alalı 1.5 yıl oldu sene değişim planım var bu yüzden ikinci el düşünmek daha mantıklı olur sanırım.

Bayhax

vwTürk Üyesi
İsim
Hakan
Soyisim
Şahan
1.ve 3.offsetli duruyor ki 2 numaradan daha iyi duracaktir.
Cok kollu olacaksa polo icin 16inc olmali ve 3cm de yay ile dusurulurse konfor kaybi olmadan cok sik durur. 2numarali interlagos sanki her aracta var ve cc deki orjinal interlagoslar bile cakma gelmeye basladi, goz asinaligi...

Ya da 3 numara yine 16lik olmali...

3numaranin benzer modelleri 2.elde vardir. Kirik yoksa plasti diple gun metal kaplayabilirsiniz.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
16'' olup yay kullanmaktan sa 15'' olsa hiç o işlere girmesem sanki daha iyi olur. Her ne kadar kayıp olmazsa bile bence illaki konfor da kayıp olacaktır. Birde maddi açıdan düşünüyorum tabi.

Ozlem1

vwTürk Üyesi
İsim
Ozlem
Soyisim
Kaya
16'' olup yay kullanmaktan sa 15'' olsa hiç o işlere girmesem sanki daha iyi olur. Her ne kadar kayıp olmazsa bile bence illaki konfor da kayıp olacaktır. Birde maddi açıdan düşünüyorum tabi.

Aynen:) Aynisini dusunuyorum:) Hatta satacaksaniz kalsin oylece ya :) Jant sevdasindan vazgecelim ne dersiniz ? Yenisine bakariz jant :)

Bayhax

vwTürk Üyesi
İsim
Hakan
Soyisim
Şahan
Aynen:) Aynisini dusunuyorum:) Hatta satacaksaniz kalsin oylece ya :) Jant sevdasindan vazgecelim ne dersiniz ? Yenisine bakariz jant :)

😊😊😊 Valla mı ya vaz mı geçsek ☺☺☺

İlk arabayı alırken extra bir durum oldu ve istediğim jant, müzik sistemi ve iç dekorasyon hayalimi bu zamana kadar askıya almış oldum. Şimdi yine kaşıntıdan dolayı aslında. Yoksa seneye kadar da idare edilebilir 😀

Ozlem1

vwTürk Üyesi
İsim
Ozlem
Soyisim
Kaya
😊😊😊 Valla mı ya vaz mı geçsek ☺☺☺

İlk arabayı alırken extra bir durum oldu ve istediğim jant, müzik sistemi ve iç dekorasyon hayalimi bu zamana kadar askıya almış oldum. Şimdi yine kaşıntıdan dolayı aslında. Yoksa seneye kadar da idare edilebilir 😀

Aynen vazgecelim bu sevdadan, seneye daha iyisi olur, hem maddi acidan da kara gecersiniz :)

Üst Alt