Polo 1.4 TDI Comfort / Ufak ama dolu dolu

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Golf mk4 1.8 highline aracımızı sattıktan sonra araç arayışına girdik forumdan başını çok ağrıttıklarım Necdet abi, Murat (Matchmaker) ve Okay (okaykay_1) ve iş yerindeki kendisi buraya üye olmasada yakında olur Kadir ve Mustafa arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım arayış aşamasında amerikan başkanı Trump dahil herkes devreye girsin demediğimiz kaldı : ) sonunda içimize sinen bir araç bulduk hem bütçemize uygun hemde yakıt konusunda üzmeyecek bir araç olarak bilgilendirildim.

Aracımız 2001 1.4 TDI Comfortline modelidir. İlk sahibinden aldım tek elden kullanılmış 162 binde aldım hakkımızda hayırlısı olsun, bu aracın en çok sevdiğim yanı gösterge kısmı arabayı akşam sürmeyi daha çok istiyorum açıkcası,

Oğlumun Golf için karaşimşek derdi bunu görünce Baba karaşimşek’in annesi dedi arabanın adı da öyle kaldı karaşimşek’in annesi : )

Araç için birkaç yapacak işlemlerimiz var artık yaza doğru Murat müsait olduğu zamanlarda far sensörü vs olarak devam edeceğiz

İyi forumlar dilerim.

Aracımızdan birkaç görsel paylaşayım şimdilik

marikan

vwTürk Üyesi
İsim
Mustafa
Soyisim
ARIKAN
Hayırlı olsun

okaykay_1

vwTürk Üyesi
İsim
okay
Soyisim
kaygusuz
Aracınızın Markası
vw golf
Aracınızın Modeli
2001
Mesleğiniz
fotografcılık
hayırlı olsun canım sıkır sıkır araban masallah. dostlarımız kazansın iyi mutlu olsunlar kafi benim için.

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Hasan'ım Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. Evlatlarınızıda size bağışlasın. Herşey bir şekilde halledilir. Günden güne güzelleştiririz. Yeterki sen gönlünü ferah tut. Biz birşey yapmadık sen sordun cevapladık... ;)

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
hayırlı olsun canım sıkır sıkır araban masallah. dostlarımız kazansın iyi mutlu olsunlar kafi benim için.
sağolasın canım teşekkür ederim.

Hasan'ım Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. Evlatlarınızıda size bağışlasın. Herşey bir şekilde halledilir. Günden güne güzelleştiririz. Yeterki sen gönlünü ferah tut. Biz birşey yapmadık sen sordun cevapladık... ;)
Sağolasın Murat kardeşim amin cümlemize ağız tadı ile binmeyi nasip etsin hepsi dediğin gibi bir şekilde haloluyor : )

gostil

vwTürk Üyesi
İsim
ÜMİT
Soyisim
ATAŞ
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
PASSAT 2.0 TDI
Hayırlı uğurlu olsun, aracın maşallahı var, gayet düzgün duruyor.

brkdmr38

vwTürk Üyesi
İsim
M-Burak
Soyisim
DEMİR
Hayırlı Olsun 1.4 TDI 70-75 hp olması lazım.Yakıt kış aylarında biraz artsada yazın güzel oluyor.5 yıldır kullanıyorum AMF motor Fabia da . Güle Güle kullanın

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Hayırlı uğurlu olsun, aracın maşallahı var, gayet düzgün duruyor.
Teşekkür ederim Ümit bey, daha iyileri sizlerin olsun

Hayırlı Olsun 1.4 TDI 70-75 hp olması lazım.Yakıt kış aylarında biraz artsada yazın güzel oluyor.5 yıldır kullanıyorum AMF motor Fabia da . Güle Güle kullanın
Teşekkürler Burak bey, evet 75 hp olarak geçiyor ilk sahibinden almış olmam biraz daha iyi oldu bunun gibi olanlara baktıklarım biraz hırpalanmış araç bitik duruyordu ailecek sevdik aracımızı : )

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
* Pasta Cila - Boya Koruma
* Boya ve Triger Bakımı ( Yapılıysa gerek yok )
* Geri Kamera
* Far Sensörü
* Şimşek Led
* Gündüz Ledli Sinyal
* İç ortam ışıkları Led olmalı
* Geri Vites Led

yapacakların şimdilik bunlar. Hadi hayırlı olsun ben kaçar :D

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
* Pasta Cila - Boya Koruma
* Boya ve Triger Bakımı ( Yapılıysa gerek yok )
* Geri Kamera
* Far Sensörü
* Şimşek Led
* Gündüz Ledli Sinyal
* İç ortam ışıkları Led olmalı
* Geri Vites Led

yapacakların şimdilik bunlar. Hadi hayırlı olsun ben kaçar :D
İşte bana bunları demeni bekliyordum oradan seninle yapacaklarımız belli gerisi bende :D

brkdmr38

vwTürk Üyesi
İsim
M-Burak
Soyisim
DEMİR
Uygulamaları Merakla Bekliyorum Özellikle Far Sensörünü. Murat Abi O Uygulamayı Ben Fabiada Yapabilirmiyim ?

T4Driver

vwTürk Üyesi
İsim
Yasin
Soyisim
Çakıcı

Aynı motor 2008 model 70 beygirlik kullanıyorum 5 ayda 15 bin km yol yaptım . Tek sevmediğim yani çok sarsıntılı ve gürültülü bir motor sırf sesi duymamak için müziğin sesini kısmıyorum . Helede motor soğukken o dizelin sesini iliklerinizde hissediyorsunuz :)

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI

Aynı motor 2008 model 70 beygirlik kullanıyorum 5 ayda 15 bin km yol yaptım . Tek sevmediğim yani çok sarsıntılı ve gürültülü bir motor sırf sesi duymamak için müziğin sesini kısmıyorum . Helede motor soğukken o dizelin sesini iliklerinizde hissediyorsunuz :)
O sese de alışıyor insan :D dediğiniz ilk çalıştırınca iliklerinizde oluyor o ses

brkdmr38

vwTürk Üyesi
İsim
M-Burak
Soyisim
DEMİR
Yağ Olarak Motul Yada Shell Helix Ultra 5/30 Kullanın Hem Seste Azalma Oluyor Hemde Üst Devirlerde Canlılık Olup Motor Güzel Devirleniyor

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Yağ Olarak Motul Yada Shell Helix Ultra Kullanın Hem Seste Azalma Oluyor Hemde Üst Devirlerde Canlılık Olup Motor Güzel Devirleniyor
Teşekkürler bilgi için aracın bakımları yeni yapılmış bir daha ki bakımda dediklerinize göre yaparım inşAllah.

T4Driver

vwTürk Üyesi
İsim
Yasin
Soyisim
Çakıcı
Bir Ankara buluşması yapsakmı ne yapsak )

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Uygun vakit ve zaman olursa neden olmasın Necdet abi bir buluşma yapar büyük ihtimal

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Termostat değişimi yapıldı plakalıklar değişti Tuna Servis oldu :) temizlendik evin önüne park edildi.

Üst Alt