polo 1.4. aracım stop ediyor

sepetcisinan

vwTürk Üyesi
İsim
sinan
Soyisim
sepetci
Aracınızın Markası
vw
Aracınızın Modeli
polo 1.4
Mesleğiniz
muhasebe
Aracım polo 1.4 2001 model. Experden çıktığında hiç bir problem çıkmadı. Ustaya gösterdim iki farklı makinaya soktular ama herhangi bir arıza vermedi. Araç ile 3.000 km yol yaptım bayram tatilinde bana mısın demedi. Ama şehir içinde dur kalkta araç stop ediyor. Klimayı açınca stop ediyor. Yokuşta geri geri park etmeye çalışırken stop ediyor. Aracımda lpg mevcut lakin aynı hataları benzin ile giderkende yaşıyorum. Araç bazen çalıştırırkende zorlanıyor ve marş sesi farklı geliyor. Aküye baktırdım ve performansı yüksek dedi usta.Problem nerede olabilir

cagatay46

vwTürk Üyesi
İsim
Çağatay
Soyisim
Atabey
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo
Mesleğiniz
Öğrenci
Aracım polo 1.4 2001 model. Experden çıktığında hiç bir problem çıkmadı. Ustaya gösterdim iki farklı makinaya soktular ama herhangi bir arıza vermedi. Araç ile 3.000 km yol yaptım bayram tatilinde bana mısın demedi. Ama şehir içinde dur kalkta araç stop ediyor. Klimayı açınca stop ediyor. Yokuşta geri geri park etmeye çalışırken stop ediyor. Aracımda lpg mevcut lakin aynı hataları benzin ile giderkende yaşıyorum. Araç bazen çalıştırırkende zorlanıyor ve marş sesi farklı geliyor. Aküye baktırdım ve performansı yüksek dedi usta.Problem nerede olabilir
Bende de aynı araçtan mevcut 2005 model olanı genelde bu tip problemlerde buji buji kabloları ateşleme bobini benzin pompası gibi parçalar kontrol ediliyor ateşleme ile ilgili olarak 1.4 poloların çoğunda klimayı açınca stop etme durumu olabiliyor bende var en azından ara da bir de olsa ama aracımız seviyorum ve katlanıyorum açıkçası inşallah daha büyük bir sorununuz yoktur. Tavsiyem herkese aracınızı elletmemeniz yönünde.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Büyük ihtimalle boğaz kelebeğinden yapıyor.

by_bozkurt

vwTürk Üyesi
İsim
Ramazan
Soyisim
Bozkurt
Aracınızın Markası
Seat
Aracınızın Modeli
Toledo
Mesleğiniz
Tekniker
2000 toledo var. Problemler aynı kelebekden kaynaklı.

pollockm

vwTürk Üyesi
İsim
Özgür
Soyisim
Şahin
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 comfor
Mesleğiniz
İşçi
Aynı problem bendede vardı.
Arkadaşların dediği gibi sorun boğaz kelebeği temizlettim şuan gayet iyi.
100 liraya temizlediler.
Daha uygun fiyata yaptırımları da duydum.

Üst Alt