Özel servis

thesopranos

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
volkswagen
Aracınızın Modeli
golf 4
Mesleğiniz
öğrenci
arkadaşlar aracamın karteli değişecek başka il de kaza yaptım bilmediğim bi özel servise götürdüm, servis bana ruhsatı vs sordu. bu durumlardan pek anlamıyorum. bu hasar kaydı olarak işlenirmi? araç 99 model golf bilen biri bilgilendirirse çok sevinirim. araç babamın üstüne olduğu için kazadan haberi yok ileride sıkıntı yaşar mıyım? ruhsatı ne için istediklerini sorduğumda fatura kesecez dediler.

thesopranos

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
volkswagen
Aracınızın Modeli
golf 4
Mesleğiniz
öğrenci

by_bozkurt

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Seat Toledo
Aracınızın Modeli
2000 - 1.6 8v
Mesleğiniz
Tekniker
İsim Soyisim
RBozkurt
Vw Yetkili servis ise kayıtlarda çıkar.
Dışardan bir özel servis ise problem yok.

diseqc

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Passat
Mesleğiniz
Bilgi işlem
arkadaşlar aracamın karteli değişecek başka il de kaza yaptım bilmediğim bi özel servise götürdüm, servis bana ruhsatı vs sordu. bu durumlardan pek anlamıyorum. bu hasar kaydı olarak işlenirmi? araç 99 model golf bilen biri bilgilendirirse çok sevinirim. araç babamın üstüne olduğu için kazadan haberi yok ileride sıkıntı yaşar mıyım? ruhsatı ne için istediklerini sorduğumda fatura kesecez dediler.
Özel servis ise; Ruhsatı isteme nedenleri aracın şasi numarası ile doğru parçayı spariş etmek içindir. Herhangi bir kaza tutanağı tutulmadı ve sigortadan talep edilecek bir bedel yok ise her hangibir yerde kaydı çıkmaz. Geçmiş olsun.

Üst Alt