MARC WEBBER ( UÇAN ADAM )

cenkemre

vwTürk Üyesi
İsim
cenk
Soyisim
emre
Koyu br schumacher taraftarıydım. Ancak yaklaşık 3 yıldan beri Louise Hamilton ve Red Bull üstüne yoğunlaştım. Hele bugünkü Shangay yarışında sen kalk 18. sırada yarışa başla , podyumda bitir. Adam resmen bugün uçtu.

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Ben şu ana kadar en keyifle izlediğim F1 Schumacher'in ilk veda ettiği yarışıdır. Adam 18 inci sıradan başladı lastiği patladı bir kaç sıkıntı yaşadı ona rağmen tüm rekorları o yarışta kırdı ve 4. sırada tamamlamıştı.

akarags1905

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Anıl
Soyisim
KARA
neden bilmiyorum ama hakikaten eski tadı yok:( önceden metin abi(uyguntin) ile ferrari-McLaren kavgasına tutuşurduk o zamanlar güzeldi ama şimdi takip bile etmiyorum:(

yine de forza McLaren:)

kafo

VWTURK Gold Member
İsim
aytaç
Soyisim
kaftan
AgA bolursa olsun yeri ayrıdır bende...
önceden bende her hafta izlerdim hiç kaçırmazdım ama bu aralar uazklaştık bırbırımızden :)
zevkle izler ve sıkılmam...

speedy

vwTürk Üyesi
İsim
Ö.
Soyisim
B.
Ben WRC'ciyim ama bu yarış gerçekten de heyecanlı geçmiş.

armedangel

vwTürk Üyesi
İsim
huseyin
Soyisim
erbakan
neden bilmiyorum ama hakikaten eski tadı yok:( önceden metin abi(uyguntin) ile ferrari-McLaren kavgasına tutuşurduk o zamanlar güzeldi ama şimdi takip bile etmiyorum:(

yine de forza McLaren:)
aynen.. şumiyi sevmeyip yerdidiğim için herkes kızıyor bana..

bana şum diyenlere 95 almanya diyorum genelde susup kalıyorlar.. herzaman kaliteli yarışlar mclarenden geliyor.. ferrarininkiler özellikle şumininkiler biraz mahalle kadınlarının kavgasına benziyor..

akarags1905

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Anıl
Soyisim
KARA
aynen.. şumiyi sevmeyip yerdidiğim için herkes kızıyor bana..

bana şum diyenlere 95 almanya diyorum genelde susup kalıyorlar.. herzaman kaliteli yarışlar mclarenden geliyor.. ferrarininkiler özellikle şumininkiler biraz mahalle kadınlarının kavgasına benziyor..
abi ben o zaman 5 yaşındaydım:D noldu ki?:)

armedangel

vwTürk Üyesi
İsim
huseyin
Soyisim
erbakan
özür diliyorum 97 avrupa grand prix i..

http://tr.wikipedia.org/wiki/Michael_Schumacher
oku istersen...

Yarış esnasında liderliği alan Michael uzun süre, rahat bir şekilde yarışı lider olarak götürdü. Ancak yaşadığı teknik arızadan ötürü son turlarda yavaşladı ve yarışın 47. turunda Jacques Villeneuve ile tampon tampona viraja girdiler. Viraja içerden giren ve geç fren yapan Jacques Villeneuve Schumacher'i geçmek için atak yaptı, viraj içerisinde iki pilot çarpıştı. Bu olay Michael'in yarış dışı kalmasına sebep olurken, Jacques Villeneuve yarışa devam etti ve üçüncü sırayı elde ederek 1997 Pilotlar Şampiyonluğu'na ulaştı. Yarış sonrasında Michael "kaçınılabilir bir çarpışmaya sebep olduğundan", tehlikeli sürüşü nedeniyle 1997 Pilotlar Şampiyonası'ndan diskalifiye edilmiştir. Ancak 1997 Takımlar Şampiyonası'nda ve Michael Schumacher'in kariyer istatistiklerinde elde ettiği puanlar ve dereceler yer alır.

yarışı kaybedeceğini anlayınca cocuk gibi 1. olacak adama çarpıyor.. böylece sezon şampiyou olmayı planlıyor ama diskalifeye ediliyor.. bizlerde ne büyük yarışçı diye yere göğe çıkartıyoruz..

akarags1905

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Anıl
Soyisim
KARA

oku istersen...

Yarış esnasında liderliği alan Michael uzun süre, rahat bir şekilde yarışı lider olarak götürdü. Ancak yaşadığı teknik arızadan ötürü son turlarda yavaşladı ve yarışın 47. turunda Jacques Villeneuve ile tampon tampona viraja girdiler. Viraja içerden giren ve geç fren yapan Jacques Villeneuve Schumacher'i geçmek için atak yaptı, viraj içerisinde iki pilot çarpıştı. Bu olay Michael'in yarış dışı kalmasına sebep olurken, Jacques Villeneuve yarışa devam etti ve üçüncü sırayı elde ederek 1997 Pilotlar Şampiyonluğu'na ulaştı. Yarış sonrasında Michael "kaçınılabilir bir çarpışmaya sebep olduğundan", tehlikeli sürüşü nedeniyle 1997 Pilotlar Şampiyonası'ndan diskalifiye edilmiştir. Ancak 1997 Takımlar Şampiyonası'nda ve Michael Schumacher'in kariyer istatistiklerinde elde ettiği puanlar ve dereceler yer alır.

yarışı kaybedeceğini anlayınca cocuk gibi 1. olacak adama çarpıyor.. böylece sezon şampiyou olmayı planlıyor ama diskalifeye ediliyor.. bizlerde ne büyük yarışçı diye yere göğe çıkartıyoruz..
bilgiler için teşekkür ederim abi:) ne desem bilemedim schumi'ye:D

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL

oku istersen...

Nostalji güzel şey :)

Üst Alt