MAP SENSÖR TEMİZLİĞİ

N

NECBEY

Guest
Ayrıca aklıma gelmişken boğaz kelebeği adaptasyon sorunu yaşayabilirsiniz...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SEDAT38

vwTürk Üyesi
Aracınızda Radyo_teyip kod sorunu yoksa eksi kutup başını söküp on dakika bekletin tekrar takın...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Defalarca kutup başını söktüm taktım hiçbir zaman teyp kodu istemedi. Teşekkür ederim Necdet abi.

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
B5.5 passatlarda boğaz kelebeği adaptasyonu araç kendi yapıyor. Onda sıkıntı olmaz. Map temizliği ile performans bağlantısını algılayamadım. Neticede vag.com'a bağladığımızda basınç değerlerini şimdide görüyoruz. Benimde denemem lazım en kısa zamanda.

Mergin

vwTürk Üyesi
Slm arkadaşlar benim arabam bora 1.6 16 v pasific 2005 modeldir. Yolda seyrederken aniden motor lambası yanıyor yanısıra epc ışığıda beraber yanıyor. Motor gazı kesiyor gaz pedalına basışdığo halde gaz yemiyor. K8ntak açıp kapatıyorum bazen düzeliyor genelde sağa çekip stop edip çalıştırıyorum sorun gidiyor. Epc sönüyor motor arıza sönmüyor. Pc bağlayınca p0106 p0170 hataları veriyor. Bazıları fren müşürü arızalıdır diyor ne alaka bilemedim.. Tam sollamaya çıkarken yapıyor sinir oldum. 50 veya 100 kmde 2.veya 3 kez yapıyor. Şehir içi yapmıyor. Soruna yardımcı olursanız sevinirim. Benzinde araç. Çok yakıyor.

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Öncelikle boğaz kelebeği temizlendimi?

NECBEY

Yönetici