Lastik Uzmanı Sorun Söyleyelim

• Konbuyu başlatan NECBEY
  • Başlangıç tarihi

Lupo

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
abdullah nabi
Soyisim
güler
İyi forumlar.. 2016 üretimi Bridgestone T001 serisi 225 45 R17 xl yanak.. Bana 4 lü fiyat verebilir misiniz ? Benim aldığım fiyat 1000 TL.. Bu konuda bana dönüş yapabilirseniz sevinirim.. İyi çalışmalar, iyi forumlar dilerim..

Sent from my iPhone using Tapatalk

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Ahahha Erkegi gosteren ayakkabisidir abi unutma :D

Ne alaka kanka anlayamadim ?? Niye ki :)
Böyle kullandığında hangi lastik dayanır kızlar gidişine lastikler duruşuna hasta kanka :D

Bridgestone onermiş Gokhan bey şu an Bridgestone Turanza Er300 var bendede. Sert ama cidden iyi lastik. T serisi ne durumda bilmiyorum.

Senin yerinde olsam sıkıntılı lastiğin yerine yakın tarihli idare edecek aynı marka lastik alır 2 sene daha kullanırdım eğer ki diş derinliği fazla ise.

ibozum

VWTURK Gold Member
İsim
İbrahim
Soyisim
Akkaya
Böyle kullandığında hangi lastik dayanır kızlar gidişine lastikler duruşuna hasta kanka :D

Bridgestone onermiş Gokhan bey şu an Bridgestone Turanza Er300 var bendede. Sert ama cidden iyi lastik. T serisi ne durumda bilmiyorum.

Senin yerinde olsam sıkıntılı lastiğin yerine yakın tarihli idare edecek aynı marka lastik alır 2 sene daha kullanırdım eğer ki diş derinliği fazla ise.
Aynen Bridgestone diğerlerine göre daha serttir, daha kısa sürede yol sesi artar ancak gerçekten taş gibi lastik 70-80bin km kullan sıkıntısız.. :)

Hemşom senin jantlar ne alemde yaa onu bize ver alalım senden, istediğin zaman geri sana veririz.. :AD

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı

cok sertse bana gelmez . 40 yanak contiyle yeterince yol sesi aliyorum daha fazlasi rahatsiz eder . Bu arada biraktim kanka cidden yapmiyorum artik . Ama arada bir damarima basma durumlarinda hazirlikli olmam lazim . Hemen supansiyonu ve direksiyonu spor moda alip lastiklerime guvenmem lazim . Tek lastik degistirme durumuyla dis farkindan cekme yasarim kanka stabil duzen bozulursa benimde moralim bozulur

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Aynen Bridgestone diğerlerine göre daha serttir, daha kısa sürede yol sesi artar ancak gerçekten taş gibi lastik 70-80bin km kullan sıkıntısız.. :)

Hemşom senin jantlar ne alemde yaa onu bize ver alalım senden, istediğin zaman geri sana veririz.. :AD
Hemşo hangi janttan bahsediyon? Boradan kalan zatti sana olmaz ayrıca satalı çok oldu. Shopladık Astraya baktım yakışmadı sattım bende.

cok sertse bana gelmez . 40 yanak contiyle yeterince yol sesi aliyorum daha fazlasi rahatsiz eder . Bu arada biraktim kanka cidden yapmiyorum artik . Ama arada bir damarima basma durumlarinda hazirlikli olmam lazim . Hemen supansiyonu ve direksiyonu spor moda alip lastiklerime guvenmem lazim . Tek lastik degistirme durumuyla dis farkindan cekme yasarim kanka stabil duzen bozulursa benimde moralim bozulur
Kendi ölçülerine bakıp karar verebilirsin. Borada öyle yapmıştım lastiğin biri yarılınca. Sıkıntı olmadı. Astranın orijinal lastiğinde de çekme yaşadım yazlığa geçince.

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Bakalim kanka arastiralim bi bakalim

ibozum

VWTURK Gold Member
İsim
İbrahim
Soyisim
Akkaya
Hemşo hangi janttan bahsediyon? Boradan kalan zatti sana olmaz ayrıca satalı çok oldu. Shopladık Astraya baktım yakışmadı sattım bende.

Kendi ölçülerine bakıp karar verebilirsin. Borada öyle yapmıştım lastiğin biri yarılınca. Sıkıntı olmadı. Astranın orijinal lastiğinde de çekme yaşadım yazlığa geçince.
Aynen Bora'dan kalma jantları diyordum.. Neeeeysattın mı :saskin: Hemi de haber etmeden :(

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
İlanlarda 2 ay durdu canım ;)

ibozum

VWTURK Gold Member
İsim
İbrahim
Soyisim
Akkaya
Haydaaaa nasıl adamsın sen hemşom.. Adam bi haber eder bilgilendirir bizi.. Gitmiş jantlar göz göre göre :(

Neyse hayırlısı olsun bakalım.. O zaman bize bi jant bakar ol hemşom.. Tornoda G5 için 5x112 16-17" orji :tebrik:

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
İyi forumlar.. 2016 üretimi Bridgestone T001 serisi 225 45 R17 xl yanak.. Bana 4 lü fiyat verebilir misiniz ? Benim aldığım fiyat 1000 TL.. Bu konuda bana dönüş yapabilirseniz sevinirim.. İyi çalışmalar, iyi forumlar dilerim..

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUbOTE]

Biridgestone T001 94W XL sunalık verebılecegım fıyat %16 iskontolu olarak 285,00 tl olarak verebılırım

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Haydaaaa nasıl adamsın sen hemşom.. Adam bi haber eder bilgilendirir bizi.. Gitmiş jantlar göz göre göre :(

Neyse hayırlısı olsun bakalım.. O zaman bize bi jant bakar ol hemşom.. Tornoda G5 için 5x112 16-17" orji :tebrik:

Oz ları napıyon?

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Ersin sattı mı MKV i?

ibozum

VWTURK Gold Member
İsim
İbrahim
Soyisim
Akkaya
Ersin sattı mı MKV i?
Haydaaa.. Sen de niye bir kopukluk oldu hemşom :AD
ERsinin G5'e jant arıyoruz diyorum.. Orji çıkma G6 jantı veya benzeri şeyler olabilir diye.. Araba satılması yok.. Araba değişikliği yok.. Herkesin arabası aynen duruyor.. Jantlar Ersine :D

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Pardon uykusuzluk :) 16 niye bakıyorsunuz 17 alsanızya :)

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
nuri
Soyisim
gökay

Lastigimde böyle bir çizik oluşmuş derin değil yüzeysel bir çizik acaba sıkıntı olur mu lastikler continental

06Aytar06

VWTURK Gold Member
İsim
alper
Soyisim
aytar
235×40×18 verelim mi :)

eg289

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Soyisim