Lastik tercihleriniz

yigit50

vwTürk Üyesi
İsim
Ali
Soyisim
Yigit
Selamlar arkadaşlar aracima yaz lastiği alacagimda önerileriniz nedir Bridgestone lassa ve Goodyear arasinda kaldim.pekte anlamam.siz ustalara danışmak istedim

outlaw2

vwTürk Üyesi
İsim
kadir
Soyisim
sağlam
Michelin lastiğin kralıdır.gerisi sadece 2.lik için yarışır.

...MERCEDES-BENZ...
Kadir SAĞLAM...SAMSUN...

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
Ben de bu ara ufak çaplı bir arayış içindeyim, şu an kullandığım lastiğim Pilot Sport 3. 4 ün aracıma uygun ölçülerde henüz üretilmediğini öğrendim, olsa ps4 alıcam. Ben ps3 lerden çok memnundum ilk aldığımda ama şu an olukları iyi durumda olmasına rağmen sertleştikleri için özellikle yağmur falan yağdığı zamanlarda yol tutuş düşüyor. O da yaklaşık 2-3 senedir yazları Muğla taraflarına gidiyorum, aşırı sıcak hava da lastiklerin çabuk sertleşmesinde önemli etken olmuştur. Onun haricinde Conti pc3 tü sanırım beğenenler fazla, sportcontact serileri var onlar da olabilir. Bridgstonelar için sert lastik diyorlar o yüzden ona pek sıcak bakmıyorum. Sizin söylediklerinizden Good Year ların Effencial Grip serisinin yorumları için iyi duyuyorum. Kullanıcılarını bulup konuşmak lazım esasen.

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
Bırıdgestoneye sert demısınız lakın omrunun sonuna kadar kulananılecegınız tek lastıkte bırıdgestonedır
Ultra performans ıstersenız hızlı tukenır tası topragı sevmez ama contınental dusunun derım

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
Mıchellın ın cın uretımı basladıgından haberınız varmı

denizmavisi

vwTürk Üyesi
İsim
kaan
Soyisim
türkyılmaz
slm arkadaşlar aracımda 235 40 18 cant lastik var ayrıca brembo fren sistemi takılı sanırım yaylarda degişmiş ve ben aracıma orjinal olan 215 55 16 cant lastik taksam bir sıkıntı olurmu cantlar disklere ve fren sistemine degermi lastık yanakları ince ve geniş taban oldugu için aşırı ses ve ugultu yapıyor

eg289

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Soyisim
Gül
Continental CPC5 veya Michelin Primacy 3 öneririm.
2 hafta önce Primacy 3 taktırdım. İzlenimler lastik ve jant bölümünde mevcut

maviş

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
osman
Soyisim
daymaz
michelin gerisi yalan sessizlik konfor ama köy yolunda dağda taşta çabuk yırtılıyor yinede başkasını almam

M_Özyürek

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Özyürek
İhtiyaçlara göre tercihler ve beğeniler değişir. Bazısı ömür bazısı sessizlik arar. Benim için önemli olan yol tutuştur.
Bence Lastik continentaldir.
İzinin son milimetresine kadar aynı yol tutuşu sağlar.
Michelinde ömür 2 yıldır. 3. Yıl ötmeler başlar tutuş azalır. Ancak iz derinliği hala 6.5 mm dir.
Tabi bunlar benim tecrübelerim. Kabul etmek zorunda değilsiniz :)

Üst Alt