• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

KKL Vag-Com 409.1 Kablo | 20TL

marikan

vwTürk Üyesi
Ne amaçla aldığımı dahi hatırlamıyorum. Evde kutuların içinde buldum. Sıfır hiç kullanmadım. Sürücü cd'si yok ama netten rahatlıkla bulunabilir.
Bildiğim kadarıyla arıza kodu okuyup silebiliyor. Kodlama yapamıyor.

Fiyat: 20TL
Kargo alıcıya ait.

browneyes34

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
audi a3
Aracınızın Modeli
2001
Mesleğiniz
tekniker
merhaba nerde ikamet ediyorsunuz?

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli

browneyes34

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
audi a3
Aracınızın Modeli
2001
Mesleğiniz
tekniker
Mustafa kardeşimiz Kayseride ikamet ediyor.
peki sayın yöneticim audi a3 2001 model 1.6 motor otomatik vites benzinli aracım var hatta konu açmıştım hatırlarsınız kendi kendine gaz veriyor diye.probleme beyinin soketindeki oksitin sebep olduğunu tespit etmiştik.
şimdi benim sorum şu; ben bu kablo ile araca bağlanıp arızaları görüp silebilirmiyim?

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
peki sayın yöneticim audi a3 2001 model 1.6 motor otomatik vites benzinli aracım var hatta konu açmıştım hatırlarsınız kendi kendine gaz veriyor diye.probleme beyinin soketindeki oksitin sebep olduğunu tespit etmiştik.
şimdi benim sorum şu; ben bu kablo ile araca bağlanıp arızaları görüp silebilirmiyim?
Evet silebilirsiniz.

diseqc

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Passat
Mesleğiniz
Bilgi işlem
aynı kablodan bende var hatta türkçe yazılımıda mevcut ben kodlama yapamadığından 11.11 versiyonunuda temin ettim olurda lazım olur diye 409 da duruyor 11.11 versiyonunu alana kadar işimi gördü arızaları okuyup silebiliyor boğaz kelebeği adaptasyonu yapabiliyor aracım 2000 model passat sizinde arazıa silme konusunda işinizi görür yazılım lazım olursa gönderirim.

browneyes34

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
audi a3
Aracınızın Modeli
2001
Mesleğiniz
tekniker
aynı kablodan bende var hatta türkçe yazılımıda mevcut ben kodlama yapamadığından 11.11 versiyonunuda temin ettim olurda lazım olur diye 409 da duruyor 11.11 versiyonunu alana kadar işimi gördü arızaları okuyup silebiliyor boğaz kelebeği adaptasyonu yapabiliyor aracım 2000 model passat sizinde arazıa silme konusunda işinizi görür yazılım lazım olursa gönderirim.
Şimdi n11 uzerinden aldim bi gelsin bakayim eger yazilimda sorun olursa yazarim cok tesekkur ederim.

by_bozkurt

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Seat
Aracınızın Modeli
Toledo
Mesleğiniz
Tekniker
İsim Soyisim
RBozkurt
Kablo bendede mevcut. Arıza sildim 1 kere. Başka ne iş görür ve adaptasyonu nasıl yapıyor. Video varmıdır @diseqc

diseqc

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Passat
Mesleğiniz
Bilgi işlem
Kablo bendede mevcut. Arıza sildim 1 kere. Başka ne iş görür ve adaptasyonu nasıl yapıyor. Video varmıdır @diseqc
Aşağıdaki videoda detaylı anlatımı var video da 11.11 sürümü ile yapmış ama 409 da aynısı boğaz kelebeğin telli ise 098 kanalından elektronik ise 060 kanalından adaptasyon yapılıyor videoda gösterilen next butonu 409 da çıkmaz sağdaki son kutu olan status da ad. Ok yazısı çıkınca işlem tamam

browneyes34

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
audi a3
Aracınızın Modeli
2001
Mesleğiniz
tekniker
merhaba kablo geldi yazılıma baktım ingilizce.sizdeki yazılımı benimle paylaşırsanız sevinirim.

Üst Alt