• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Kilit sorunu

Sercan09

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Golf 4
Aracınızın Modeli
2003
Mesleğiniz
Asker
İsim Soyisim
Sercan kaymakçı
Hayır akşamlar aracım golf4 2003 bir sorunla karşı karşıyayım arabayı bazen kilitleyemiyorum bazen ise açılmıyor hem kumandadan hemde normal anahtarı ile iki şekildede aynı kilitlersem açılmıyor açılırsa kilitlenmiyor daha önce problemle karşılaşan var mı yardımlarınızı bekliyorum

Efekurt06

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Audi A3
Aracınızın Modeli
2009
Mesleğiniz
Memur
Hayır akşamlar aracım golf4 2003 bir sorunla karşı karşıyayım arabayı bazen kilitleyemiyorum bazen ise açılmıyor hem kumandadan hemde normal anahtarı ile iki şekildede aynı kilitlersem açılmıyor açılırsa kilitlenmiyor daha önce problemle karşılaşan var mı yardımlarınızı bekliyorum
Merkezi kilidi kontrol ettirin derim

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Bahsettiğiniz problem tüm kapılardamı yoksa tek kapımı?

diseqc

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Passat
Mesleğiniz
Bilgi işlem
Merhaba sizin araçta da aynı yerdemi bilmiyorum bizim araçlarda şöförün ayaklarını bastığı halının altında konfor modülü var bazen bu modül su içinde kalabiliyor bir şekilde araç su alıyor ve orada birikiyor ve bu tür sorunlara neden oluyor modülü bulup soketlerini ve durumunu kontrol ettirmeniz lazım bazı skodalarda direksiyonun altında olabiliyor sizin de buralarda bir yerde

Sercan09

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Golf 4
Aracınızın Modeli
2003
Mesleğiniz
Asker
İsim Soyisim
Sercan kaymakçı
Merhaba sizin araçta da aynı yerdemi bilmiyorum bizim araçlarda şöförün ayaklarını bastığı halının altında konfor modülü var bazen bu modül su içinde kalabiliyor bir şekilde araç su alıyor ve orada birikiyor ve bu tür sorunlara neden oluyor modülü bulup soketlerini ve durumunu kontrol ettirmeniz lazım bazı skodalarda direksiyonun altında olabiliyor sizin de buralarda bir yerde
Tşk ederim Evet biliyorum söktüm bugün söketleri Temizledim ama sonuç yine aynı

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Şoför kapısına giden tesisatı kontrol edin birleşim noktasındaki körüğün içinde kopuk yada temassızlık olabilir...

Sercan09

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Golf 4
Aracınızın Modeli
2003
Mesleğiniz
Asker
İsim Soyisim
Sercan kaymakçı
Üst Alt