Golf 6 ya 18 Jant ve Coilover Önerisi Yardım Lütfen :)

Ceo41

vwTürk Üyesi
İsim
Cihangir
Soyisim
KÖSECİK
Arkadaşlar Merhabalar;

Aracım 2012 Golf 6 1.4 tsi 122 lik Beyaz renk. Aracıma ufak tefek modifiyesel işlemlere başladım. Bir ara replika jant aldım ve çok pişman oldum. Şimdilerde ise orjinal bir jant almak istiyorum. Bu konuda engin bilgilerinize ve tavsiyelerinize çok ihtiyacım var :)

Şöyleki; Aracım için oz, bbs, könig, hre vs vs gibi markalardan ülkemizde bulabileceğimiz ve araca yakışacak, performansı düşürmeyecek çok ağır olmayan, ofseti aşırı abartılı olup kamber istemeyen 18 inç bir jant arıyorum. Jantla beraber birde Coilover taktırmak istiyorum. Bana güzel bir jant ve iyi sağlam bir coilover tavsiye eder misiniz rica etsem? :) :)

Kullanan ve memnun olanlar illaki çıkacaktır ve yardımcı olacaktır diye umut ediyorum :) Şimdiden çok teşekkür ederim :) :icon_thumleft:

Ceo41

vwTürk Üyesi
İsim
Cihangir
Soyisim
KÖSECİK
Sitede kimseler kalmamış galiba :) :)

yeksek600

vwTürk Üyesi
İsim
Muhammed
Soyisim
Yeksek
Geç oldu biraz ama golf 6 ya en uygun jant modelinin interlagos olduğunu düşünüyorum. Bir de delikleri yuvarlak yuvarlak olan bir model var gti sanırım. O da olabilir

Ceo41

vwTürk Üyesi
İsim
Cihangir
Soyisim
KÖSECİK
Teşekkür ederim :) Sanırım sitede fazla kimseler kalmamış :) Jant konusunda baya kararsızım ama birkaç model seçtim onlardan birini alıcam artık. Sorun coilover olarak ne almam gerektiğinde :) :)

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A4
Aracınızın Modeli
A4 2.5 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Eibach Coilover tavsiye ederim çünkü; yay konusunda Eibach dan daha iyisi yok başta konfor, yol tutuş, esneme olmak üzere her türlü güvenlik ve rahatlığı sağlıyor yanılmıyorsam kullandığı süspansiyon sistemi KW üretimi olsa gerek HR vs markalar maalesef aynı konforu vermiyor tabiki karar sizin:)

Ceo41

vwTürk Üyesi
İsim
Cihangir
Soyisim
KÖSECİK
Eibach Coilover tavsiye ederim çünkü; yay konusunda Eibach dan daha iyisi yok başta konfor, yol tutuş, esneme olmak üzere her türlü güvenlik ve rahatlığı sağlıyor yanılmıyorsam kullandığı süspansiyon sistemi KW üretimi olsa gerek HR vs markalar maalesef aynı konforu vermiyor tabiki karar sizin:)
Öncelikle sizede teşekkür ederim. KW ninde Coiloveri var ve sağlam deniyor. Dediğiniz coiloveride araştırıcam. Peki siz kullanıyor musunuz? Herhangi bir hoplama zıplama gibi bir şikayetiniz oldu mu? :D Bazı forumlarda okudum da bu yönden şikayeti olanlar vardı :)

konan4206

vwTürk Üyesi
İsim
celal
Soyisim
totcu
18 inç orjinal interlagos var düşünürseniz. uygun fiyata vereceğim.

Üst Alt