• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Golf 6 Jant Tavsiyeleriniz

trancebabe

vwTürk Üyesi
İsim
TOLGA
Soyisim
ORHAN
Merhaba arkadaşlar.aracım golf 6 1.4tsi beyaz renk.18 inc jant düşünüyorum kafamda 1-2 model var.Fakat 18 inc bir jantta nelere dikkat etmem gerek.Et değerleri hakkında pek bir bilgim yok.En iyi uyum sağlayacak lastik ölçüleri neler olabilir.1-2 hafta içinde jant lastik değişimi yapacağım inşallah.Ara sırada olsa 4-5 kişi biniyoruz araca.Yani korkum sürtme gibi şeyler yaşamam.215/40/18 sizce nasıl olur ? takacağım jantın et değerleri ne olmalı? Son olarakta bu şekilde bir jant taktıktan sonra çok fazla basmadan hangi yayı tavsiye edersiniz.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler

Üst Alt