golf 4 - bu jant uyar mı ?

STHL

vwTürk Üyesi
İsim
eren aziz
Soyisim
imamoğlu
iyi gunler keyifli forumlar golf 4 aracım için jant bakıyorum, bulduğum jant aracımın orjinal değerlerinin biraz üzerinde ofset değerine sahip. aynı zamanda aracımda eibach yay var.ben bu jantta sürtme vb problem yaşar mıyım ? yoksa bu fark önemsiz midir ? tecrubeli arkadaşların yorumunu bekliyorum.

aracım için orj 16'' jant ölçüler : 6,5 J bilezik 57 ofset 42

alacağım audi 16'' jant ölçüler : 6J bilezik 57 ofset 31

kullanmak istediğim lastik 205 55 16

teşekkürler

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
iyi gunler keyifli forumlar golf 4 aracım için jant bakıyorum, bulduğum jant aracımın orjinal değerlerinin biraz üzerinde ofset değerine sahip. aynı zamanda aracımda eibach yay var.ben bu jantta sürtme vb problem yaşar mıyım ? yoksa bu fark önemsiz midir ? tecrubeli arkadaşların yorumunu bekliyorum.

alacağım audi 16'' jant ölçüler : 6J bilezik 57 ofset 31

teşekkürler
Bijon aralığı uyduktan sonra surtecegini sanmam çünkü golf4 çamurluk ağızları baya geniş.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

STHL

vwTürk Üyesi
İsim
eren aziz
Soyisim
imamoğlu
bijon aralıkları uyuyor. teşekkürler yorum için

knnycl

vwTürk Üyesi
İsim
Kenan
Soyisim
YÜCEL
Bende 17 jant ve 225*45*17 lastik var. Gayet hoş duruyor. Alırsın GTİ jant al.

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı

/alacağım audi 16'' jant ölçüler : 6J bilezik 57 ofset 31

teşekkürler

195/55/16 yada 205/45/16 olarak dusunsenız lastık ve jant bırazda bırlesse :=) daha yılan durur gıbıme gelıyor
(ince yanak yola daha guzel oturur lakın ınce yanakta dandık markalardan uzak durmanızı tavsıye ederım yanak yarılmaları ıle cok karsılasılıyor )

STHL

vwTürk Üyesi
İsim
eren aziz
Soyisim
imamoğlu
225 45 17 kullanıyordum zaten. bu arada istediğim jant satıldığı için bi süre böyle devam etmeye karar vermiştim.. şuanda oem skoda jantı aldım 16' sonucu yazarım, fırsat bulunca taktırıcam.jantlar 10 kilo çok hafif değil ama konfor nasıl olacak denemek için en az bir yıl 205 55/16 ile kullanıcam, yinede tavsiye için teşekkürler. daha sonra uğruna konfordan olmaya değecek bir jant bulursam 17ye tekrar geçebilirm.

denizmavisi

vwTürk Üyesi
İsim
kaan
Soyisim
türkyılmaz
ses yapmayan lasdtik varmıdır 235 40 18 bendeki lastikler jınyu marka 2012 model ve asırı ses ve ugultu yapıyo bilye dagıtmıstır diyerek sanayiye gittim bilyelerde sıkıntı olmadıgı lastikten kaynaklandıgı soylendi michelin ve contınentala 2500 lira fiyat cıkartıyolar 4 lastik için yardımcı olurmusun arkadaslar

alialper

vwTürk Üyesi
İsim
Ali Alper
Soyisim
Çuhadar
195/55/16 yada 205/45/16 olarak dusunsenız lastık ve jant bırazda bırlesse :=) daha yılan durur gıbıme gelıyor
(ince yanak yola daha guzel oturur lakın ınce yanakta dandık markalardan uzak durmanızı tavsıye ederım yanak yarılmaları ıle cok karsılasılıyor )
Lastik uzmanıyım diyorsunuz yanlış bilgi vermeyin.

205-45-16 bu araca hayatta olmaz, yüzde 6,5 çapta düşme olur, kadran sapıtır, yol tutuş sapıtır, elektronik sistemler sapıtır.

http://www.lastiknet.com/icerik.asp?inf=25

alialper

vwTürk Üyesi
İsim
Ali Alper
Soyisim
Çuhadar
ses yapmayan lasdtik varmıdır 235 40 18 bendeki lastikler jınyu marka 2012 model ve asırı ses ve ugultu yapıyo bilye dagıtmıstır diyerek sanayiye gittim bilyelerde sıkıntı olmadıgı lastikten kaynaklandıgı soylendi michelin ve contınentala 2500 lira fiyat cıkartıyolar 4 lastik için yardımcı olurmusun arkadaslar
O ölçülerde o markalarda o fiyatlar çıkar maalesef. Jinyu iyi bir lastik değil, sırf takmak için takılan bir lastik. Bizim şirket araçları kormoran kullanınca bir araştırayım dedim, tigar markası gibi kormoran da michelin tarafından üretilen bir marka olduğunu gördüm.Piyasada böyle ortak çok marka var, kormoran-michelin, starmaxx-petlas gibi. Fiyatları uygun, değerlendirebilirsiniz. 600-700 arası rakamlara alırsınız. Ben kendi aracıma aldım, şuanda gayet memnunum ama kaç senede sertleşirler bilemem.

Üst Alt