• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Fiat Linea Hız Sabitleyici Montajı ( Peugeot Kolu İle )

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Arkadaşlar Merhaba,

Babamın Linea'da hız sabitleyici yoktu. Taktırmak istedik Servisde 1000 TL civarı fiyat çıkardılar. Orijinal kol Sinyal kolu ile komple değişiyor. Servis dışında bile sadece parça fiyati 350 TL + İşçilik olunca bizde alternatiflere yöneldik.

Peugeot kolumuz...

İçini açıp gerekli değişiklikleri yapıyoruz.

Aracın sinyal kolunun altındaki parçayı söküp dremel ile kolun geçeceği kadar alan açıyoruz.

Kol montaja hazır.

Araç üzerinde ECU ya kadar hattı çekiyoruz ve hazırlamış olduğumuz pinleri doğru yerlerine takıyoruz.

Ve Mutlu Son...

Umarım beğenirsiniz.

Ankara İçinde İhtiyacı olan olursa yardımcı olurum.

06Aytar06

VWTURK Gold Member
İsim
alper
Soyisim
aytar
Ellerine sağlık güzel uygulama olmuş da aklıma takılan bisey var hani passat vardı 1.8 t ben mi yanlış hatırlıyorum...
B5.5 ama yine mi değiştirdiniz

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Ellerine sağlık güzel uygulama olmuş da aklıma takılan bisey var hani passat vardı 1.8 t ben mi yanlış hatırlıyorum...
B5.5 ama yine mi değiştirdiniz
Yok Alper bu önceki aracın uygulaması. Sadece teknik bilgi olsun diye paylaştım. ;) Necdet abimin emri

N

NECBEY

Guest
Yok Alper bu önceki aracın uygulaması. Sadece teknik bilgi olsun diye paylaştım. ;) Necdet abimin emri
O nasıl söz Murat olsa, olasa sadece ricamız olur. Eline sağlık sen varsan olmaz diye bir şey yok önce tahkikat peşinden tadilat ve işlem tamam. :tebrik:

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
:alkis: :alkis: Bu adamdan korkulur :)

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
İsim
ZEKERİYA
Soyisim
DİNÇ
Arkadaşlar Merhaba,

Babamın Linea'da hız sabitleyici yoktu. Taktırmak istedik Servisde 1000 TL civarı fiyat çıkardılar. Orijinal kol Sinyal kolu ile komple değişiyor. Servis dışında bile sadece parça fiyati 350 TL + İşçilik olunca bizde alternatiflere yöneldik.

Peugeot kolumuz...

Aracın sinyal kolunun altındaki parçayı söküp dremel ile kolun geçeceği kadar alan açıyoruz.

Kol montaja hazır.

Araç üzerinde ECU ya kadar hattı çekiyoruz ve hazırlamış olduğumuz pinleri doğru yerlerine takıyoruz.

Ve Mutlu Son...

Umarım beğenirsiniz.

10 Numara bir hareket. Bana böyle konularla gelin. Sizi anlınızdan öpeyim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mozdervis

vwTürk Üyesi
İsim
Murat
Soyisim
Özdervişoğlu
Arkadaşlar Merhaba,

Peugeot kolumuz...

Kol montaja hazır.

Ve Mutlu Son...

Umarım beğenirsiniz.

Kardeşim merhaba kolay gelsin linea hız sabitleyici montajı yapmak istiyorum kendi aracıma,pejo kolu alibabadan almayı düşünüyorum sana ulaşabileceğim tel numarası var mı acaba sadece bir iki sorum olacaktı mesela ecuda otomatik hız sabitleyici durumu açıkmıdır biz mi açıyoruz Numaram 553 540 21 98 yardımcı olursan sevinirim

Kelleci

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Soyisim
Kelleci
Maşallah başka da yorum yapamıyorum :)

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Kardeşim merhaba kolay gelsin linea hız sabitleyici montajı yapmak istiyorum kendi aracıma,pejo kolu alibabadan almayı düşünüyorum sana ulaşabileceğim tel numarası var mı acaba sadece bir iki sorum olacaktı mesela ecuda otomatik hız sabitleyici durumu açıkmıdır biz mi açıyoruz Numaram 553 540 21 98 yardımcı olursan sevinirim
Arkadaşların bilgilenmesi için yazıyorum. Sizinle görüştük zaten. Kadranda ışık ve yol bilgisayarında bildirimin gelmesi için kodlama gerekiyor. ;)

burak4135

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
murat
Soyisim
SANDIKLI
bu işi ehline birakin murat halletsin. Çok bir para isteyeceğini dusunmuyorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burak4135

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
murat
Soyisim
SANDIKLI
kol varmı elinde

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmettutgun

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
TUTGUN
merhaba. hangi pinlere ne gireceğini ve sabitleme kolunun içinde nasıl bir değişiklik yapmak gerektiğini de belirtir misiniz ?

Üst Alt