ECU - Beyin resetleme işlemi fotoğraflı anlatımı (ECU sökülerek)

ERGİN58

vwTürk Üyesi
kardeşim emegine saglık cok güzel bi çalışma olmuş bende de bi problem var benım t4 immo sorunu var duydugum kadarıyla immo ecu dan iptal ediliyormuş eger yapalıyorsanız benı ararmısınız tel 0532 72701440 cevabınızı beklıyorum kolay gelsın

ERGİN58

vwTürk Üyesi
BENDEKİ SORUN T4 İMMO OKUYUCUSU ARZALANDI ANTEN DEGİL ANTENE BAGLI KUTU YENISINI ALDIM FAKAT KODLU OLDUGU İÇİN UYUŞMADI EGER ECU DAN İMMO
İPTAL EDİLİYORSA NASIL İPTAL EDEBİLİRİM VAG KABLOM YOK NEREDEN ALABILIRIM BEN İST ANADOLU YAKASINDA OTURUYORUM

EmrE

VWTURK Gold Member
BENDEKİ SORUN T4 İMMO OKUYUCUSU ARZALANDI ANTEN DEGİL ANTENE BAGLI KUTU YENISINI ALDIM FAKAT KODLU OLDUGU İÇİN UYUŞMADI EGER ECU DAN İMMO
İPTAL EDİLİYORSA NASIL İPTAL EDEBİLİRİM VAG KABLOM YOK NEREDEN ALABILIRIM BEN İST ANADOLU YAKASINDA OTURUYORUM
Hiç uğraşmayın, iyi bir anahtaycıya gidin.. Boşuna uğraşmış olursunuz, ben uğraştım oradan biliyorum:)

karizzmma

vwTürk Üyesi
abs ve balata ışığının yanması sonucu ecu resetledim 2. kez marşa bastığımda tekrar yanmaya başladılar tekrardan resetlesem mi acaba yoksa başka bi problem mi var

problem kendiliğinden çözüldü resetlemeyew gerek kalmadı
teşekürler

orhan_erb

vwTürk Üyesi
bu beyinden benim başım yandı. şu an elimde eski beynim kaldı. servis sağolsun bana sıfır beyini kakaladı. 2000 tl yi boşu boşuna verdik ama ben hala eski beynimin sağlam olduğuna inanıyorum. deneme imkanım da olmadı aciliyetten yeni beyin taktırmak zorunda kaldım. sökülen beyin in sağlam olduğunu nasıl anlarız bunu ölçecek bi alet vardır illaki ama nasıl ve ne yapacağımı bilmiyorum. sağlamsa satarım birine hiç olmazsa da borçları kapatmış oluruz. beyin elimde o bana bakıyor ben ona ve giden paracıklarıma üzülüyorum. allah sonumuzu hayrede...:nayirrr:
bu arada arabam 2004 bora pasific

kenzo

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
benimde passat otomatik vites aracimda sorun basladii yagi herseyi normal once gaz yememeye basladi D ile kullandigimda bir turlu vites atmiyor sadece 1 ve 2 ci vitesler calisiyor ayrica bugun tekrar denedgimde geriyede gecmedi geriye geciyor ama geriye gitmiyor ve bir surpriz daha N de iken bosta olmasi lazim iken araba vitesteymis gibi ileri gidiyor kisacasi otomatik vites kafayi bulmus eger bir bilginiz varsa beni aydinlatirsaniz sevinirimm.. ben beyinle alakali oldugunu dusunuyorum ama emin degilim..

Canyavasoglu

vwTürk Üyesi
hocalar şimdi benim anlamadığım ecu resetlemeyi yapalımmı yapmayalımmı yararı varmı veya zararı varmı?
bunu aküyü sökerek yapmayı düşünüyorum.Ve yaparsam daha sonrasında yapmam gereken etkenler nedir?

mavi1deniz

vwTürk Üyesi
VW Bora 1,6 SR 2000 model arabamın resetlenmesini, Bora'nın hata kodları listesini ve anlamlarını bilen var mı?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Hakanist

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Caddy
Mesleğiniz
Elektrik
Fotoğraf ları benim göremiyorum yok gerçekten fotolar bozukmu.????

by_bozkurt

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Seat Toledo
Aracınızın Modeli
2000 - 1.6 8v
Mesleğiniz
Tekniker
İsim Soyisim
RBozkurt
Fotoğraflar gözükmüyor.

Resetlemek için beyine ulaşıp soketleri çıkarmış açıklamada var zaten.

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Arkadaşlar, önceki dönemlerde fotolar başka siteler üzerinden yükleniyordu bir süre sonra zaman aşımına uğruyor ve resimler pasif duruma düşüyordu yukarıdaki resimlerin gözükmeme sebebide bundan dolayıdır.
Şimdi ise resimler direkt olarak sitemize yüklenebiliyor ve artık kaybolmuyor...

Üst Alt