• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Duvar Süsleme

angelll

VWTURK Üyesi
VWTURK Üyesi
İsim
tuğçe
Soyisim
taş
Yaşam alanlarında rahatlıkla hem aksesuar olarak kullanılabilen hem de yaratıcılığı geliştiren bir hobi olarak düşünülebilen duvarsticker ‘lar tamamen modern çizgileri de yansıtmaktadır.

Gülizar

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Gulizar
Soyisim
Gulceken
Sayın Tuğçe Hanım, evin içine çiçek böcek yapıştırmaktan ziyade dünya haritası nefis ve çok şık bir fikir olmuş... Paylaşım için teşekkürler...

armedangel

vwTürk Üyesi
İsim
huseyin
Soyisim
erbakan
ya reklam gibi olmasın hani ama bunu ilk yapmaya başlayan benim univden arkadaşım. www.evgrafiti.com diye bir sitesi var. hatta bi seferinde bende yardım ettim yapılşı da son derece zevkli. gerçi sonradan birkaç site daha çıktı ama genede güzel şeyler yapıyorlar.

Gülizar

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Gulizar
Soyisim
Gulceken
ya reklam gibi olmasın hani ama bunu ilk yapmaya başlayan benim univden arkadaşım. www.evgrafiti.com diye bir sitesi var. hatta bi seferinde bende yardım ettim yapılşı da son derece zevkli. gerçi sonradan birkaç site daha çıktı ama genede güzel şeyler yapıyorlar.
Sayın Hüseyin Bey, önermiş olduğunuz site tamamen ince zevk ürünü... Teşekkürler...
Hepsini beğensem de en şekerlerinden biri bu:)

https://www.evgrafiti.com/urunayr.aspx?urunid=294

meety

vwTürk Üyesi
İsim
Yılmaz
Soyisim
Yurdakul
Osmanlı koleksiyonu her ne kadar o dönem klasiklerini yansıtmasa da fikir olarak güzel.Tabi birde o klasikleri yapıştırma bordür olarak sunsalar çok güzel olurmuş.Son dönemde duvar kağıtları yeniden gündemde ve bu süslemeler de iyi bir alternatif olarak görünüyor.

armedangel

vwTürk Üyesi
İsim
huseyin
Soyisim
erbakan
aslında bunlar tam duvar kağıdı değil. aradaki boşluklar gerçekten duvarın boyası oluyor. şeffaf değil yani. desenin olduğu kısımda bir yapıştırma oluyor. yapıştırması da kolay çünkü üstünde şeffaf transfer stickerı var. ona alıyosun. görerek yapıştırıyosun ve sonra o şeffaf katmanı kaldırıyorsun. gayet kolaay ve net çıkıyor.

başka yapan yerler de var. sadece burası değil. ama arkadaş ilk idi.

kafo

VWTURK Gold Member
İsim
aytaç
Soyisim
kaftan
link ıçin tsk ler guzel seyler var :icon_thumright:

kaptangurkan

vwTürk Üyesi
İsim
GÜRKAN
Soyisim
BERKER
eski evimizde yapmıştık,gerçekten çok güzel oluyor. yeni evimiz içinde yapacağız. dünya haritası süper olurmuş ama...

Vwderinn

vwTürk Üyesi
İsim
Deren
Soyisim
ACAR
Duvar süsleme derken? Sticker tarzı mı yoksa direkt olarak kaplama süslemelerden mi bahsediyorsunuz?

Üst Alt