DSG Şanzıman Nedir? Nasıl Çalışır?

skylineGTR32

vwTürk Üyesi
İsim
YaŞaR
Soyisim
PoLaT
şanzumanda zor tabi ama iyi niyet garantisinin tüm masrafı karşılamak gibi bir özelliği var. tüm arkadaşlara genel bilgi olsun diye yaziyorum.
İyi niyet gar.yanlış hatırlamıyorsam 36.ayını geçmeyen araçlarda ve sürekli servis bakımlı araçlar için geçerlidir ve her zaman işe yaramaz

sonerkinaci

vwTürk Üyesi
İsim
soner
Soyisim
büyükkınacı
aldığım kişi balans yaptırsan ve öndüzene baktırsan iyi olur diyordu.

dün de gidip balans yaptırdım, aracın altına baktırdım herhangi bir darbe izi veya problem bulamadılar. en büyük korkum alttan bir darbe yemiş olmasıydı ki oda temiz çıktı.

şanzımanda da problem yok diyorsanız... şimdi keyfim yerine geldi.

bu tarz araçları alırken insan tedirgin oluyor...

FameNeS

VWTURK Gold Member
İsim
fatih mehmet
Soyisim
berci
şanzumanda zor tabi ama iyi niyet garantisinin tüm masrafı karşılamak gibi bir özelliği var. tüm arkadaşlara genel bilgi olsun diye yaziyorum.
BU ARAÇ 2 YILLIK GARANTİSİNİ GEÇSEDE Mİ VAR YOKSA SADECE GARANTİ KAPSAMINDAKİLERDEMİ

GERÇİ BEN BAŞKA KONU AÇMIŞTIM BUNUN HAKKINDA ALDIĞIM 2007 TSI MOTOR 200 KM BİNMEDEN SÜBAP KESTİ DİYE 41000 KMDE ARAÇ KENDİ ARAÇLARI ACABA BUNDA İYİ NİYET GARANTİSİNDEN KARŞILATTIRABİLİRMİYİZ

kamikaze34

vwTürk Üyesi
İsim
Çağlar
Soyisim
Bayur
supabları gözünüzle gördünüz mü?

flexamin

Uzaklaştırılmış Üye
İsim
Bayram Serdar
Soyisim
İŞGÖR
evet haftasonu aracı denedim.
kalkışta hiç gaz vermezsem haff titriyor, veya dururken hafif frenle yavaşlarsam durmadan önce azıcık titriyor. ama bu kullandığım otomatik mercedeslerde dahi vardı. sanırım bir arızayı göstermez.

ama araçta balans problemi olduğunu düşünüyorum.
saatte 100km ile giderken araç ve birazda direksiyon titriyor, 145 e gelince duruyor.

ince yanak ön düzen ve balans düşmanı herhalde...

araçta 100 ü geçtikten sonra direksiyondaki titreme duruorssa akislerine bir baktır derim ;) akislerde birşey yoksa yoldan olabilir.

Üst Alt