• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

DOGUSDAN ALINIP 6 SAAT ICINDE EVRIM GECIREN A6..

samidmrpz

vwTürk Üyesi
Bugun kuzenin arabasinin plaka islemleride bitti ve teslim almaya gittik.

Audi A6 yi saatler icinde degisiklige ugrattik..

3 hafta once jant lastik almistik..
Jantlari takas edecektik vazgectik aldik. 17'' orjinal audi janti diye kiyamadik, belki satariz.

Lastikleri direk goturup cikarttik onlari verip yeni aldigimiz 19'' jant ve lastikleri taktik.

Bu islemlerden sonra Ziebart'a gittik ve cam filmi, tavan folyosu ve koltuk koruma yaptirdik..

Degisme akillara zarar.

Arabayi anlatmiyorum zaten o basli basina bir konu..

Saat oglen 12 gibi Dogus otoya gittik araba daha hazir degildi..

Saat 1 gibi artik araba hazirdi ve arabayi aldik..

Araba 25 km idi aldigimizda. Ama resimi biraz sonra cekmek aklimiza geldi.. Petrole geldik depo fullendi..

Saat 1.30 gibi Jant ve lastiklerimiz degismesi icin lastikcideydik.

Hemen jantlar takildi..

Cikan jantlarimiz hemen posetlendi ve bagaja koyduk sonra gidip depoya kaldirdik..

Vedeee jantlarimiz katildi bitti.

Jant ve lastiklerin ucretini odemek icin on taraftaki showroomda durmusken bir foto daha cektim..

Saat 2.30 gibi Ziebarta geldik ve biraz sira bekleyip hemen camlara baslandi.

Saat 5 gibi camlar bitti ve hemen tavan folyosuna gectiler..

Saat 6 oldu ve araba hazir oldu.. Resimler telefonlada olsa gidisati cektik..

Canli hali ap ayri olsada fotolar birazda olsa belli ediyor arabaya neler oldugunu.. Daha degisecekler var..

Bundan sonra prof makine ile cektigim resimleri buradan paylasirim..

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Güzel günlerde kullanın Sami araba 10 üzerinden 10 numaraydı, şimdi 12 numara olmuş :tebrik:

ossy

vwTürk Üyesi
hayırlı olsun Sami, kazasız belasız kullanın inşallah..

polo_2006

Uzaklaştırılmış Üye
Para var huzur var :D , aslında a7 de düşünebilirdiniz, a6 ya göre daha spor olurdu..

speedy

vwTürk Üyesi
Güle güle kullanın, güzel durmuş... :)

997TT

vwTürk Üyesi
Guzel otomobıl,bıraz daha guzellesmı,hayırlı olsun ;)

Bende yarın yenı aracıma kavusacagım ınsallah,aynı heyecanı paylasıyorum sızınle...

juniortom

vwTürk Üyesi
Kazasız belasız binersiniz inş.
Diyecek bir kelime yok :)

samidmrpz

vwTürk Üyesi
Cok tesekkurler... Evet araba iyi valla.. Degisiklikler yapildikca buradan paylasirim. Bugun icin hizli bir baslangic oldu diyelim.

dolarsalih

vwTürk Üyesi
Aracı kullandığınızdaki sürüş deneyimlerinizi bize aktarabilirmisiniz konfor süspansiyon amartisör yol tutuşu yakıt değerleri ve aynı zamanda şu soruyuda soracam aynı araç yerine mercedes E 250 cdi veya 5.20 D daha mantıklı olmazmıydı bu arada bende A6 hastasıyım diğer bütün araçlar hikaye geliyor fakat sonuç olarak o bahsettiğim araçlarda segmentinin en iyileri neden diğerleri değilde A6 görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim Allah hayırlı uğurlu etsin aracı güle güle kirletin :)

brkdmrc08

vwTürk Üyesi
Hayırlı olsun Sami.A6 larda indirim var 2 tanede biz aldık kaça verdiler size bide yanında 2.0 highline passat aldık bayağı uyguna geldi passatta boşta vardı bı tane passat kaçırmayalım dedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

BlackEagle

vwTürk Üyesi
Tek kelimeyle mükemmel.Her ne kadar bir A5 fanatiği olarak A6 yı hantal bulsam da o küçük dokunuşlar çok güzelleştirmiş arabayı.Özellikle jantlar çok yakışmış.Kazasız belasız kullanın Sami..

samidmrpz

vwTürk Üyesi
Aracı kullandığınızdaki sürüş deneyimlerinizi bize aktarabilirmisiniz konfor süspansiyon amartisör yol tutuşu yakıt değerleri ve aynı zamanda şu soruyuda soracam aynı araç yerine mercedes E 250 cdi veya 5.20 D daha mantıklı olmazmıydı bu arada bende A6 hastasıyım diğer bütün araçlar hikaye geliyor fakat sonuç olarak o bahsettiğim araçlarda segmentinin en iyileri neden diğerleri değilde A6 görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim Allah hayırlı uğurlu etsin aracı güle güle kirletin :)
Araba sımdı lastıkler daha yere alısmadıgından tam yol tutusundan bahsedemem zaten kotu olacagını sanmıyorum. 4 5 cesıt surus cesıtı var. Amotısor ve dıreksıyon sertlıgını ayarlayabılıyoruz.. Ilk basta A5 baktık ama grey market dıye vazgectık sonra borusanda daha 4 bınde bır 5 kasa bulduk ona kapora verecekken dogusa ugrayalım dedık. Ordada aralık ayı dıye kota doldurmak ıcın super ındırımler vardı. A5 bakarken adam A6 nın dolu modelı var dedı. Bunu aldık gıttı. Bırbırını aratacak araclar degıl pek. 5.20 ve E kasalara fıyat farkı cok cıkıyor.. Oyuzden bu alındı dırek..

samidmrpz

vwTürk Üyesi
Hayırlı olsun Sami.A6 larda indirim var 2 tanede biz aldık kaça verdiler size bide yanında 2.0 highline passat aldık bayağı uyguna geldi passatta boşta vardı bı tane passat kaçırmayalım dedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Aynen burak buda cok uyguna geldii.. :) Passatıda ıyı cozmussun..

samidmrpz

vwTürk Üyesi
Tek kelimeyle mükemmel.Her ne kadar bir A5 fanatiği olarak A6 yı hantal bulsam da o küçük dokunuşlar çok güzelleştirmiş arabayı.Özellikle jantlar çok yakışmış.Kazasız belasız kullanın Sami..
Kuzen S line jant istiyordu.. Bunu ben resmen zorla aldırdım.. Hiç beğenmemişti sonradan taktık beni sevincten yumruklamaya başladı :) Harika oldu bencede..

Üst Alt