Direksiyona Deri Kaplama

Araç kullanırken en çok yaptığınızı düşündüğünüz hata ve kural ihlali nedir

• Kullanılan toplam oy
    180

Core-X

vwTürk Üyesi
arkadaşlar ben aldım ve kendi yaptım kolay oldu yalnız arkadaş dikerkene iğneyi deriye batırarak dikmiş bende öyle diktim ama diğer dikim şekli daha kolay iğneyi iplerden geçiriyoruz ve gerdiyorsunuz fotoğraf çektim ama nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum onu söylerseniz fotoğraf yüklerim
http://imageshack.us/ > Browse > PC'den Resim Seçilir > Şimdi Yükle > Forum kodu

OverlordZ

vwTürk Üyesi

Ben aldım , taktım. Hayatımde elime iğne iplik almışlığım yoktu yaklaşık 2,5 saatimi aldı dikmek. Gayet güzel oldu bence.

Lustt

vwTürk Üyesi
Resimler:

-Sanırım Alıntıdır dememe gerek yok gayet anlaşılıyor emek verip yükleyen arkadaşın emeğine saygı duyarak yayınlıyorum.

Bu arada sanırım arkadaş da benim sipariş ettiğim yerden etmiş fakat ona desenli gönderilmiş ipi ve iğnesi de içerisinde geliyor bayağı asortik bir kutuda ama yine bu arkadaş ipin yetmediğini de belirtmiş ben bu tip bi problem yaşamadım bu konuda hazırlıklı olun malum online alışverişte bu durumlar sözkonusu olabilmekte. Ayrıca kılıftan nefret eden biri olarak bu kılıfın hakikaten doğru dikildiğinde orjinalinden ayırt edilememesi ve bu kadar uygun bir fiyata oluşu beni çok şaşırtmıştı.
Bizim mk4 direksiyonlarına uyumu da bi başka yanii.

Aynı ürünü bende aldım en kısa zamanda dikip resimlerini ekliycem. Bu arada yanında gönderdikleri ip siyah eğer bulabilirsem kırmızı iple dikmeyi düşünüyorum. Aracımda kırmızı güzel olur diye düşünüyorum...

vessam

vwTürk Üyesi
bende 2 saat uğraşarak diktim, malum şuan tatildeyim zaman çok :) ancak ben siyah düz sipariş etmiştim, desenli (yukarıdakinin siyahını yollamışlar) zaten 8.30 tl ye kargo dahil almıştım, uğraşmak istemedim ve taktım. çokta güzel oldu.. ancak ürünü alıp takmayı düşünenlere bilgi ip yetmiyor. çarşı pazar biraz aynı ipten aramanız gerekebilir...

sabrier

vwTürk Üyesi
Hocam bu tip sorunlar yaşayanlar olabiliyor, ben aldığımda ip artmıştı, ki o kadar da sık diktim v.s.
Fakat bazı arkadaşlara kısa ip, bazılarına ise Değişik desenli ürünler gönderiliyor .
Ürünü sipariş ederken bu tip problemleri yaşamak istemiyorsanız satıcı ile iletişime geçerek gerekli detayların kontrol edilmesini isteyiniz.

sabrier

vwTürk Üyesi
Bu arada ürünü alıp farklı dikiş teknikleri kullanan arkadaşlar resim koyarlarsa genel bir bilgilenme olur.

msunlu

vwTürk Üyesi
Aynı ürünü bende aldım en kısa zamanda dikip resimlerini ekliycem. Bu arada yanında gönderdikleri ip siyah eğer bulabilirsem kırmızı iple dikmeyi düşünüyorum. Aracımda kırmızı güzel olur diye düşünüyorum...
polo direksiyonu ince olduğu için tam olmadı yazmıştı bi arkadaş.
siz de resim ekelrseniz pololara olup olmadığını da görmüş oluruz

TDI POWER

vwTürk Üyesi
açılan direksiyon kaplaması konusuyla anketin alakasını bir türlü anlayamadım :D

gökhan4

vwTürk Üyesi
bende sipariş ettim aldım ama aklıma takılan yerler var bu direksiyon kollarının olduğu yeri nasıl yapacaz ?aracım golf 4

ByYiğit

vwTürk Üyesi
Bugün siparişi verdim. Umarım güzel olur.

Sonuç; Yol tutuşu çok güzel oldu. Kötü görüntü ortadan şuanlık kalktı. İlk defa dikiş nakış işi yaptığım için fenada olmadı. 2 saatten fazla sürdü. :)

sabrier

vwTürk Üyesi
güzel olmuş da siz özelliklemi bu desenli modeli seçtiniz yoksa onlar mı böyle yolladı?
sadesi daha da güzel olacakmış.

sabrier

vwTürk Üyesi
açılan direksiyon kaplaması konusuyla anketin alakasını bir türlü anlayamadım :D
O zaman şöyle anlatiim
Direksiyon kaplamasını kim yapar veya yaptırır---> Arac sahipleri
Araç sahipleri ne yapar--->Belli bir araç topluluğunun bulunduğu alanda yani trafikte araç kullanır çoğu zaman
Trafik kuralları ne işe yarar----->Araçların güvenli bir şekilde varmak istedikleri yere ulaşmalarını sağlar.
Demekki neymiş!!!
Kendinizi düşünmüyorsanız o kadar emek verip diktiğiniz güüzelim direksiyon kılıfını düşünün ve kurallara uyun...
Nası alaka kurdum ama:)

TDI POWER

vwTürk Üyesi
O zaman şöyle anlatiim
Direksiyon kaplamasını kim yapar veya yaptırır---> Arac sahipleri
Araç sahipleri ne yapar--->Belli bir araç topluluğunun bulunduğu alanda yani trafikte araç kullanır çoğu zaman
Trafik kuralları ne işe yarar----->Araçların güvenli bir şekilde varmak istedikleri yere ulaşmalarını sağlar.
Demekki neymiş!!!
Kendinizi düşünmüyorsanız o kadar emek verip diktiğiniz güüzelim direksiyon kılıfını düşünün ve kurallara uyun...
Nası alaka kurdum ama:)
açıklama için teşekkürler :D bir de sizin avatar resminize bayıldım :)

gökhan4

vwTürk Üyesi
bende yaptım bayağı güzel oldu hatta diyorum direksiyon kılıfı almadan niye görmedim aynı fiyata daha şık olanı :)

Atego

vwTürk Üyesi
Sipariş verdim dün, bakalım uyacak mı direksiyona :) Böyle fiyatı uygun şekilde arabayı değiştiren şeylere bayılıyorum :D Bundan sonra da aranacağım, bakalım ne bulabilirim öğrenci işi.

sabrier

vwTürk Üyesi
Arkadaşlar aklıma yeni bir fikir geldi ve bu kılıfı iç kapı kollarına da uygulamaya karar verdim kısa zamanda fırsat bulunca buradan yayınlayacağım fotoları...
benden hızlı davranacaklar olursa daha da iyi olur bakalım nasıl olacak.

sabrier

vwTürk Üyesi
:sev2:Yakında bu gidişle aracı komple deri kaplıyacağız gibi görünüyor

osmanusl

vwTürk Üyesi

direksiyondaki orjinal derinin dikimi gibi yaptım. iğneyi sürekli derinin altndan geçirdim. ayrca klıfı yeniden delmek yerine dikiş lerdeki delklerden geçiirdim

emrah-58

vwTürk Üyesi
İstanbul avrupa yakası direk gidip elden alabileceğim biryer önerebilirseniz çok sevinirim hiç bir yerde yok bu ürün internetten başka.

Üst Alt