Debriyaja basinca ses geliyor

Musak

vwTürk Üyesi
İsim
Musa
Soyisim
Kara
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
2008
Mesleğiniz
Ogretmen
Merhaba ustalarim ben mardinde bir ilk okul ogretmeniyim 2008 1,6 alz motor a4 arac aldim, aracimi yeni alsigimdan dolayi triger kayisini degistirdim 112000 km de hafif bir sarsinti var diye ustaya goturdum baski balata ve volant ini degistirdim kisa zaman sonra aracin debriyajina basica arac viteste olsun veya bosta olsun farketmiyor debriuaja basili oldugu surece lik lik diye ses geliyor arac calisip yola ciktiktan sonra 20 dk sonra ses yapmaya basliyor sesi debriyaja basinca yapiyor birakinca o bahseytigim ses kayboluyor ustaya bu niye boyle diyorum o cok az bir ses artarinca bakariz diyor aklima bu ben aldigim parcalari takmadi mi acaba diye suphe dusuyor oncelikle bu ses yapma nedeni ne olabilir tekrar baski balata volanmi değisecegiz inanin bilemedim bu arada istanbuldan bir arkadasin akrabasi gelmisti ona da danistim arabanin kayisini levye ile gerdirince ses kesiliyor krank mil yatagi gibi birseyler anlatti motorun icinde bir parca imis dedi inanin ne yapacagimi sasirdim paramizla rezil olduk vesselam

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz