• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

CADDY 2015 1,6 TDİ 102 HP DSG COMF.

erdondo

vwTürk Üyesi
TÜM VWTURK CLUB'DAN ARKADAŞLARA İYİ GÜNLER DİLERİM ;

ÇOK ÜZÜN BİR ARADAN SONRA YENİDEN BU PLATFORMDA OLMAMA VESİLE OLAN ARACIM İLE İLGİLİ BAZI VERİLER NETİCESİNDEN ,SİZ DEĞERLİ KULLANICILARIN YORUMLARI RİCA OLUNUR ;

İSTANBULDA İKAMET EDİYORUM . GEÇEN HAFTA ESKİŞEHİRDE AİLEMİ ZİYARET GİTTİM . ARAC DIŞ ORTAM SICAKLIĞI - 4 / - 5 ARASINDAYDI .STOP EDİP ARACI PARK ETTİM.ERTESİ GÜN YOLA ÇIKARKEN MOTOR SIVISI İKAZI VERDİ , KAPUTU AÇIP HAZNEYE BAKTIĞIMDA SIVI HİÇ AMA HİÇ YOKTU . SIVIYI DOLDURDUM.BİR SÜREDİR TAKİP EDİYORUM.HERHANGİ BİR EKSİLME YA DA MOTOR ISI KAYBI GİBİ BİR PROBLEM OLMADI .

BU KONU İLE İLGİLİ YAŞAYAN VEYA ÖNGÖRÜLERİ ÖĞRENMEK İSTERİM .

Voodoo

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW Caddy Life
Aracınızın Modeli
105Bg, Otomatik
Benim mercedes aracımda vardı sorun. Geçtiğimiz ekim ayı gibi. Soğutma sıvısınını doldurulduğu hazne de hiç sıvı kalmamıştı. Sonradan bulduk ki, O hazneye bağlanan hortumun hazen girişinde kaçak vardı. Bu kısımda sıcaklıktan dolayı basınç altında oluyor. Dolayısıyla eğer gevşmeme, yada contalarda eskime aşınma vs olunca, arabayı sürdükçe oradan damlayıp bir süre sonra boşalıyor. Benimkinde hotrum çıkabilen bir şeydi. VW'de durum ne bilmiyorum. Ama değiştirmek istediğimde komple set olarak varmış. O da hayli pahalı idi. Bende çıkma bulup taktım. Sorun düzeldi.
Demem o ki, bir yerde sızıntı vardı. Norlade parka halindeyken damlamıyor. Ama araba çalışığ ısındıkça basın nedeniyle atmaya başlıyor. Araba çalışmazken damlama varmı bakın. Yoksa, arabayı rolantıde biraz uzun süre çalıştırıp motorun ısınmasını bekleyin ve damlama varmı bakın.

okaykay_1

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
vw golf
Aracınızın Modeli
2001
Mesleğiniz
fotografcılık
devirdaim pompasını kontrol ettiriniz genelde yeni model araclarda sorun ordan kaynaklı cıkıyor.
eski model olsa su flansı felan derdim direk

Üst Alt