• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Bu araç alınır mı? 95 model A6 2.0 16V Quattro

dr.anil_65

vwTürk Üyesi
ersin bey bende audı a4 1.8t quattro var bi kere araç quattro sanırım kesinlikle keyif alırsınız sürüş yönünden 2 bin motor lpg de çok yakıcağını da sanmıyorum doğru bi tercih....

suniUA

vwTürk Üyesi
Benim pek hoşuma gitmeyen bir model. Sonuçta 90'lı yılların ortaları Audi'nin BMW ve Mercedes'in çok gerisinde olduğu yıllardır. Ben olsam o yıllardan bir BMW 5 serisi veya Mercedes E200 bakardım. Bu Audi A6 bence 80 yıllardaki Audi 80 modeline benziyor. BMW ve Mercedes'in ise daha oturaklı bir görüntüsü var.

armedangel

vwTürk Üyesi
Benim pek hoşuma gitmeyen bir model. Sonuçta 90'lı yılların ortaları Audi'nin BMW ve Mercedes'in çok gerisinde olduğu yıllardır. Ben olsam o yıllardan bir BMW 5 serisi veya Mercedes E200 bakardım. Bu Audi A6 bence 80 yıllardaki Audi 80 modeline benziyor. BMW ve Mercedes'in ise daha oturaklı bir görüntüsü var.
kesinlikle yanılıyorsunuz.. bu kasa audinin uzay kafes v aliminyum kasayı ilk kullanmaya başladığı audi için devrim niteliğinde bir araç..

aslında güzel bir araç olmasına karşın yaşı ve audi olması beni düşündürürdü.. ayrıca bu kasalar ustaların biraz daha az gorduğu, cıkması daha az olan bir kasa.. iyi araç ama masraf açarsada başetmek zor.. bence bunun yerine daha yeni model bişeyler bakmakta fayda var..

Üst Alt