Bora veya Passat B5.5 TDİ Arıyoruz.

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Teşekkürler Metin bey,
2003 model.
1.9 TDİ 110 bg.
230 bin'ler de olması lazım.
Ön-arka tampon, sol arka çamurluk boyalı.
Değişen yok.
Direksiyon kutusunda tıkırtı mevcut, ön düzen de bir sıkıntı yok ama amortisörleri çok sert. Onları değiştireceğiz.
Fiyat olarak; 27.000₺

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Masallah cok iyi fiyat. Ev alma durumum var elimdekini satip model dusureyim istedim ama temiz arac bulamiyoruz satmaktan vazgectim lastik arastiriyorum. Yazliklarimiz 40 bin km oldu 2.5 yilda.

Arves

vwTürk Üyesi
Masallah cok iyi fiyat. Ev alma durumum var elimdekini satip model dusureyim istedim ama temiz arac bulamiyoruz satmaktan vazgectim lastik arastiriyorum. Yazliklarimiz 40 bin km oldu 2.5 yilda.
Sizler için hayırlısı ne ise o olsun diyelim..

Uzun süreli olarak;
- Kumho Solus(Önermem)(Opel Corsa)
- Michelin Energy Saver &Continental CPC5 (Polo)
- Michelin Primacy 3(Bora)
- Pirelli Cinturato Verde
- Conti Eco Contact 5 modellerini kullanma fırsatım oldu.

Lassa İmpetus ve Nokian Line hakkında da çok iyi yorumlar duydum.

Ebat belki farklı olabilir, fakat; üst kısımdaki lastikler arasında düşündüğünüz bir model mevcut ise yardımcı olabilirim..

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Sizler için hayırlısı ne ise o olsun diyelim..

Uzun süreli olarak;
- Kumho Solus(Önermem)(Opel Corsa)
- Michelin Energy Saver &Continental CPC5 (Polo)
- Michelin Primacy 3(Bora)
- Pirelli Cinturato Verde
- Conti Eco Contact 5 modellerini kullanma fırsatım oldu.

Lassa İmpetus ve Nokian Line hakkında da çok iyi yorumlar duydum.

Ebat belki farklı olabilir, fakat; üst kısımdaki lastikler arasında düşündüğünüz bir model mevcut ise yardımcı olabilirim..

Tesekkurler. Lastiklerim dis olarak daha goturecek seviyede ama memlekette kucuk ama sonucu buyuk olabilecek bir durum atlattim on lastikler asindi diye on arka yapmistik dikkat ederim diye dusunurken her zaman rahat donebildigim bir virajda arac arkadan kaydi. Arac kamera goruntumuz:

https://youtu.be/xMghZ2NS1z4

O yuzden kis mevsimine girerken fiyatlar duser bende kisliklar takili iken yazlik alirim diye simdiden arastirmaya girdim. Michelin kullandim almam. Kumho kullandim almam. Bridgestone sertlik haricinde memnundum ama onuda dusunmuyorum uzerindekiler sifir aracimla geldi Turanza ER300.

Lassa kullandim harikaydi. Nokian kisliktan cok memnundum yazliklarini kullanma sansim olmadi.

Pirelli Conti 215 50 17 veya 225 45 17 fiyat alma durumunuz varsa memnun olurum.

okaykay_1

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
vw golf4 1.9tdi
Aracınızın Modeli
2001
Mesleğiniz
Kaloriferci

Arves

vwTürk Üyesi
Tesekkurler. Lastiklerim dis olarak daha goturecek seviyede ama memlekette kucuk ama sonucu buyuk olabilecek bir durum atlattim on lastikler asindi diye on arka yapmistik dikkat ederim diye dusunurken her zaman rahat donebildigim bir virajda arac arkadan kaydi. Arac kamera goruntumuz:

https://youtu.be/xMghZ2NS1z4

O yuzden kis mevsimine girerken fiyatlar duser bende kisliklar takili iken yazlik alirim diye simdiden arastirmaya girdim. Michelin kullandim almam. Kumho kullandim almam. Bridgestone sertlik haricinde memnundum ama onuda dusunmuyorum uzerindekiler sifir aracimla geldi Turanza ER300.

Lassa kullandim harikaydi. Nokian kisliktan cok memnundum yazliklarini kullanma sansim olmadi.

Pirelli Conti 215 50 17 veya 225 45 17 fiyat alma durumunuz varsa memnun olurum.
.
Güncelleme;

215/50/17 ebadı;

1- Continental Conti Sport Contact 5; 4 lastik 2.080 TL. (Sök-tak, sibop, balans vs. dahil)

2- Barum Bravuris 3; 4 lastik 1100 TL. (Herşey dahil) (Continental markasıymış)

Bakalım bölge ve bayiiye göre ne kadar değişiklik gösterecek.

Pirelli fiyat konusunda yardımcı olamayacağım, fakat; Qashgai araçta kullanıyorum. Özellik, bilgi vs. yardımcı olabilirim sadece.

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Conti tahmin ettigim gibi. Pirelli dusunmuyordum ama bir kac arkadas daha tavsiye etti ona da bakiyorum. Lassa Nokian Pirelli Dunlop seceneklerindr daraldik kisi bekliyorum fiyatlar duser diye tahmin ediyorum bakalim. Internetten takip etmekteyim.

rene

vwTürk Üyesi
Arkadaşlar barum bravuris 3 tavsiye ederim fiyat/performans olarak mükemmel bir lastik

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Arkadaşlar barum bravuris 3 tavsiye ederim fiyat/performans olarak mükemmel bir lastik
Kisi bekliyorum patron kisin duser fiyatlar birde temiz cikma falan dek gelirse diue bekliyorum Falkeni cok onerdiler ama yorumlarda 6 aydan sonra sertlestigi yaziyor.

rene

vwTürk Üyesi
Kisi bekliyorum patron kisin duser fiyatlar birde temiz cikma falan dek gelirse diue bekliyorum Falkeni cok onerdiler ama yorumlarda 6 aydan sonra sertlestigi yaziyor.
Evet bende falken e niyetlenmiştim internet harici sakarya da bulamadım,internetten almakta istemedim sök tak parası ve atık çıkarsa geri gönder adamları inandır vs riske girmek istemedim açıkçası.Göze alıp continental almaya gittim bayi tanıdıktı kendi aracında barum kullanıyordu yönlendirdi sağolsun neredeyse bir takım parası cebimde kaldı lastikte canavar çıktı

Üst Alt