Benim T4'e Agresif bakış yapacak birisi var mı?

vw061

VWTURK Gold Member
İsim
A. Metin
Soyisim
ÜÇÜNCÜ
Merhaba arkadaşlar, T4'ün ön farları kaput maskesi ile çatık yapmayı düşündüm far kaşlarına kadar deri maske inecek ve çatık olacak.Şu anlık bir düşünce aşağıda ki fotoğraflardan küçük bir çalışma yapabilecek olan var mı :)?

http://imageshack.us/a/img801/251/rbfa.jpg

vw061

VWTURK Gold Member
İsim
A. Metin
Soyisim
ÜÇÜNCÜ
teşekkürler bugün de şöför koltuğuna iki adet kolçak taktım kaportacı bayağı bir uğraştı ayarlamak için ama sonunda oldu. On da transporter bölümünde yarım kalan konumda paylaşacağım :) Bir de birisi çıksa sanal modifiye yapsa şu farları ne güzel olurdu:)

outlaw2

vwTürk Üyesi
İsim
kadir
Soyisim
sağlam
kaynak felan yapıyor heralde yada koltuğun içinde yer bırakılmışmı ? en sağlıklı kolçak koltuğa bağılı olan...
teşekkürler bugün de şöför koltuğuna iki adet kolçak taktım kaportacı bayağı bir uğraştı ayarlamak için ama sonunda oldu. On da transporter bölümünde yarım kalan konumda paylaşacağım :) Bir de birisi çıksa sanal modifiye yapsa şu farları ne güzel olurdu:)

vw061

VWTURK Gold Member
İsim
A. Metin
Soyisim
ÜÇÜNCÜ
Transporter bölümünde konu açtım orda ayrıntılı fotolar var :)

vw061

VWTURK Gold Member
İsim
A. Metin
Soyisim
ÜÇÜNCÜ
Hadi beyler yok mu bir shopcu

vw061

VWTURK Gold Member
İsim
A. Metin
Soyisim
ÜÇÜNCÜ
İki Yusuf Miroğlu bakışı lazım o kadar ;)

hoppala26

VWTURK Gold Member
İsim
Kemal
Soyisim
Akbulut
İki Yusuf Miroğlu bakışı lazım o kadar ;)
Yusuf Miroğlunun resmini koysan olmaz mı abi :AD

Şaka bir yana şimdiye kadar yorum yazmamamın neden shop işinden hiç anlamıyo olmamdır, keşke elimden bişey gelse de yardımım dokunsa :(

vw061

VWTURK Gold Member
İsim
A. Metin
Soyisim
ÜÇÜNCÜ
Kemal ben paintte birşeyler yaptım ama istediğim gibi olmuyor. Bir arkadaşım da aracın önünü komple değişiyor, dış çamurluklar, ön kaput,panjur,sinyal,far tampon önünü caravelle gibi yapacak.Zaten çamurluklar vidalı ve altı mastikle kaportaya yapıştırılmış. Ben de eski bir kaput alıp kaput uzatma yapmayı düşündüm.

SedatAdanurr

vwTürk Üyesi
İsim
H.Sedat
Soyisim
ADANUR

Biraz daha uğraşacaktım ama far kaşları işi zorlaştırıyor.Benden bu kadar Metin abi :)

vw061

VWTURK Gold Member
İsim
A. Metin
Soyisim
ÜÇÜNCÜ
eline sağlık panjur,lip,far kaşlarını satıyorum yakında photoshop değil gerçeği olacak inşallah yeni projemde:)

SedatAdanurr

vwTürk Üyesi
İsim
H.Sedat
Soyisim
ADANUR
İnşallah :)

SM-T210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt