• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Araç sahibi olmak önceden ihtiyaçtı artık luks

mwolf530000

vwTürk Üyesi
Katılım
14 Eki 2017
Mesajlar
1
Yaş
49
İsim
mustafa
Soyisim
boxkurt
Arabalar ihtiyaçtı... Artık lüks. Üniversite öğrencisi kadar masrafı var. Her ay ortalama 450-500 gibi rakamlarda masrafı oluyor arabaların.

Kabaca her ay :
Yakıt : 250TL (ortalama)
sigorta : 60TL
Bakım : 70TL
Mtv : 45TL
Muayene : 14TL
Lastik : 30TL (2 yıla göre)

yani yılda yaklaşık olarak bir otomobil 5.500TL ile 6.000TL arası yiyor. Normal şartlarda tabi. Allah korusun kaza, çalınma, ciddi motor arızası da her zaman risk. Aslında bakmayın o eskidenmiș arabaya ağız tadıyla binmek. Şimdi lüks.


SM-J330F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

okaykay_1

vwTürk Üyesi
Katılım
2 Ocak 2015
Mesajlar
1,410
Yaş
33
İsim
okay
Soyisim
kaygusuz
+ öyle tabi yılda 7500 tl kiraya veriyorum
gezmeler harcamalar haric bazen spor yapıyorum arabayı kullanmak istemiyorum evle iş yeri arası 3 km bisikletle geliyorum spor amaclı sonra diyorum amann ölmeyecekmiyim nasıl olsa. bin arabaya gez hayatını zevkini yaşa.
 
Üst Alt