Araç İç/Dış Temizlik Seti

ibrhmymn

vwTürk Üyesi
İsim
İBRAHİM
Soyisim
YAMAN
Arkadaşlar merhaba aracımın iç ve dış temizliğini kendim yapmak isityorumda bunun için bir set oluşturmak istiyorum bu sette neler olmalı ve bu ürünleri nereden temiz edebilirim. Mesela dış temizlik için sünger, bez, çam temizleme ile ilgili ürünler, cila vb, iç döşeme ve gögüs temizliği için ürünler. Sonax vb. Ürünlerin iyi olduğunu biliyorum ama hangi ürünler kullanılmalı nereden alınmalı bu konuda bilgim çokyok yardımcı olursanız sevinirim .

tokatfatihi

vwTürk Üyesi
İsim
fatih
Soyisim
aymelek
Arkadaşlar merhaba aracımın iç ve dış temizliğini kendim yapmak isityorumda bunun için bir set oluşturmak istiyorum bu sette neler olmalı ve bu ürünleri nereden temiz edebilirim. Mesela dış temizlik için sünger, bez, çam temizleme ile ilgili ürünler, cila vb, iç döşeme ve gögüs temizliği için ürünler. Sonax vb. Ürünlerin iyi olduğunu biliyorum ama hangi ürünler kullanılmalı nereden alınmalı bu konuda bilgim çokyok yardımcı olursanız sevinirim .
Yerel oto temizlik,bakım/detailing yerler aksesuarcılar olabilir. Ben küçük bir şehirde yaşadığım için genelde hepsiburada e ticaret sitesinden temin ediyorum. detailingdukkani.com var buradan da temin edebilirsiniz. Piyasada çok güzel ürünler var kimisi marka olsun pahalı olsun isterken kimisi fiyat 7 performans arar. Sonax, Turtlemax, Megauirs (Oldukça başarılı), Chemical guys Hybrid v7 bunlardan oldukça verim aldım. Lastikler için ucuz olsun derseniz SARP kullanabilirsiniz.

Üst Alt