Araç Fiyatı

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Arkadaşlar merhabalar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerm,
piyasayı biliyorsunuz malum siteyide fiyatlar bazen afaki oluyor saçma sapan yazıp araç satışında zorluk yaşamak istemiyorum aracın özelliklerini yazacağım az çok bi satabileceğim fiyat aralığı belirtebilir mi 2. elden anlayan arkadaşlar

araç 2012 model fabrika çıkışı trendline fakat özellikleri okursanız trendline ile hiç alakası yok highline ve comfort özellikleri mevcut
araç 73.000 km'de 1.4 tsi 122 hp araçta hasar kaydı yok boya yok değişen yok temiz toplam 8 jant (4ü çelik forumdan almıştım arkadaştan) 8 lastik vereceğim (4 kış 4 yaz temiz lastikler)
muayene 2019 ocak ayına kadar geçerli
aracın burda da bahsetmiştim iyi niyet garantisi ile servis tarafından kavrama değişti 2 yıl garantili kavrama

• ÖN/ARKA SİS FARI
• VİRAJLARA DUYARLI KONFOR SİS FARI
• ÖN/ARKA PARK SENSÖRÜ
• ELEKTRİKLİ KATLANIR ISITMALI YAN AYNALAR
• YAN AYNA ALTI LED AYDINLATMA
• ÖN MOTOR KAPUTU 3M KORUMA FİLMİ
• HIRSIZLIĞA KARŞI YAPILMIŞ OLAN İÇTEN CAM GÜVENLİK FİLMİ
• ARKA CAMLAR VE ÖN YOLCU CAMI CAM FİLMİ
• COMİNG LEAVİNG HOME ÖZELLİĞİ
• ÇELİK JANT (YAZLIKLAR)
• ÇİFT EGZOZ ÇIKIŞI
• ÖN KOL DAYAMA
• SOĞUTMALI TORPİDO
• LASTİK BASINÇ SENSÖRÜ
• ÇİFT BÖLGE HAVA ÇIKIŞLI KLİMA (KLİMATRONİK)
• FONKSİYONEL DERİ DİREKSİYON
• BÜYÜK EKRAN RCD 510 MULTİMEDİA
• 6’LI CD ÇALAR
• ÖN KOL DAYAMA
• FAR SENSÖRÜ
• YAĞMUR SENSÖRÜ
• HIZ SABİTLEYİCİ (CRUESE CONTROL)
• AYAKALTI AYDINLATMA
• OTOMATİK KARARAN İÇ DİKİZ AYNASI
• 10 ADET HAVA YASTIĞI (AİRBAG)
• LASTİK BASINÇ SENSÖRÜ
• YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ

Son düzenleme:

ilkergfb1907

vwTürk Üyesi
bülent bey aracınız aslında hıghlıne trendlıne değil aracınızı kulllanan sizden önceki sahibi led stop lambalarını bulamadığı için comfortlıne stop lambası alıp taktırmış olabilir çünkü golf 6 hıghlıne donanımda stop lambaları led şeklindedir comfortlıne ise sizin aracınızın gibi yuvarlaktır arka stop lambaları dediğim gibi bana göre aracınız hıghlıne

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
bülent bey aracınız aslında hıghlıne trendlıne değil aracınızı kulllanan sizden önceki sahibi led stop lambalarını bulamadığı için comfortlıne stop lambası alıp taktırmış olabilir çünkü golf 6 hıghlıne donanımda stop lambaları led şeklindedir comfortlıne ise sizin aracınızın gibi yuvarlaktır arka stop lambaları dediğim gibi bana göre aracınız hıghlıne
Hocam walla sattim araci satarken serwise sormustm dedi fiyat ucuz olsun diye trend cikarip full donanim ekletiyorlar araba trend gorunuor ama highline oluyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HKND

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Highline olupta led stop bulunmayan bir çok golf6 var led stop opsiyonel ekleniyordu. Doğuş bi parti böyle getirdi araç trendline ama multifonksiyonel direksiyon, klimatronik, otomatik katlanır dikiz aynaları felan :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt