Ankara'dan merhaba

Themosthated

vwTürk Üyesi
İsim
Ahmet
Soyisim
Baydar
Selamlar arkadaşlar. Aranıza kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Ankara'da yaşıyorum. Yaşım 37. Araçlarım: 2016 Jetta 1.4 BMT DSG Highline ve 2000 1.6 Bora Comfortline otomatik. Üzgünüm ama Bora ile başınıza bela olmayı planlıyorum :) Şimdiden teşekkür ederim. Herkese kazasız, belasız günler dilerim.

okaykay_1

vwTürk Üyesi
İsim
okay
Soyisim
kaygusuz
hoşgeldiniz boraların artık yasları doldugu için biyerini yapıyoruz bu sefer biyerden cıkıyor bişeyler zincirleme devam ediyoruz masallah.

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Hoş geldiniz

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A4
Aracınızın Modeli
A4 2.5 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Selamlar arkadaşlar. Aranıza kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Ankara'da yaşıyorum. Yaşım 37. Araçlarım: 2016 Jetta 1.4 BMT DSG Highline ve 2000 1.6 Bora Comfortline otomatik. Üzgünüm ama Bora ile başınıza bela olmayı planlıyorum :) Şimdiden teşekkür ederim. Herkese kazasız, belasız günler dilerim.
Aramıza hoş geldiniz keyifli paylaşımlar...

NAZMİ KAYA

vwTürk Üyesi
İsim
NAZMİ
Soyisim
KAYA
merhabalar, ben 49 yaşında çalışan bir emekliyim Ankara da ikamet etmekteyim. Aracım 2000 1.6 Bora 16 V Comfortline otomatik bütün arkadaşlara selam ve saygılarımı sunarım

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A4
Aracınızın Modeli
A4 2.5 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
merhabalar, ben 49 yaşında çalışan bir emekliyim Ankara da ikamet etmekteyim. Aracım 2000 1.6 Bora 16 V Comfortline otomatik bütün arkadaşlara selam ve saygılarımı sunarım
VWTÜRK ailesine hoş geldiniz...

okaykay_1

vwTürk Üyesi
İsim
okay
Soyisim
kaygusuz
otomatikler 8 valftır hocam hoşgeldiniz.

Üst Alt