• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Ankaradan cümleten selamlar

Rac10

vwTürk Üyesi
İsim
Hüseyin
Soyisim
Mert
Merhaba arkadaşlar foruma Ankara’dan katılıyorum
2014 Vw Polo 1.2 tsi dsg comforline beyaz
2017 Vw golf 7.5 1.4 tsi dsg highline tungsten gri araçlarım iki aracı da sıfır aldım golf ile ilgili çok şükür bir problemim yok ancak Polo da meşhur dsg sıkıntılarını yaşıyorum kavrama değişmesine rağmen gaz pedalına ilk bastığımda özellikle dur kalk trafikte sarsıntı problemi yaşıyorum henüz çözebilmiş değilim özellikle bu konuda sizinde tecrübelerinizden faydalanmayı ve varsa bildiğim bir konu bende sizlere faydalı olabilmeyi amaçlıyorum
Şimdiden herkese iyi forumlar

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
As. aramıza hoş geldiniz keyifli paylaşımlar...

Vwemre

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Soyisim
duysak
Bolu'dan katılıyorum bende aranıza arkadaşlar yeni kayıt oldum.

Üst Alt