Anahtar Pili ve Çipi Değişimi

salcek

vwTürk Üyesi
PİL DEĞİŞİMİ

ÇİP DEĞİŞİMİ

igguneyli

vwTürk Üyesi
Teşekkürler. Özellikle çip kısmını hep merak ederdim. Aydınlanmış olduk.

..dEnZeL..

vwTürk Üyesi
Peki bu işlemi yaparken sürenin onemi var mı ? Hemen değiştirmen lazım falan dediler bende korktum :)

UGUR1

vwTürk Üyesi
arkadaslar aynı islemi ben kendım yaptım oyle zaman olayı felan yok sadece çipi yuvasından cıkarırken fazla sert davranılmaması gerek birkere söküp taksanız cok kolay bir işlem oldugu cözersiniz.! (SEVGİLERLE)

karaibis

vwTürk Üyesi
bende bı ara pılını degıstırdım ama fayda etmedı.paylasım ıcın sagol..

by_levent

vwTürk Üyesi
buarada yedek anahtar yedek cip yaptırcak varsa benle irtibata gecsin . izmirde 3. sanayide yaptırdım ben cok memnunum

CoCo

vwTürk Üyesi
Kumandamın biri daha yeni bozuldu. Neyse pilleri degistirdim ikisininde biri çalışmamakta ısracı! Servise gittim çipi degişmesi gerekiyomuş dediler. Fiatı 130 ytl . Biraz çok gibi sanki? komple kumandaya 350 ytl dediler. Bilginize..

avsallar

Uzaklaştırılmış Üye
internette alarmla birlikte orjinalden farksız kumanda alarm var ben aldım 40ytl tavsiye ederim

ataman_74

VWTURK Gold Member
Kumandamın biri daha yeni bozuldu. Neyse pilleri degistirdim ikisininde biri çalışmamakta ısracı! Servise gittim çipi degişmesi gerekiyomuş dediler. Fiatı 130 ytl . Biraz çok gibi sanki? komple kumandaya 350 ytl dediler. Bilginize..

Komple Kumanda zaten 150 ytl civarlarında . 350 ytl te komple anahtar geliyor. Ama çip kısmı anahtar kısmında kalıyor tabiki

ataman_74

VWTURK Gold Member
Bu arada kumandası olmayan . ışıklı anahtarlarda daha da kolay. Onlarda bu şekilde geçmedir ve ufak bir zorlamayla açılıyor ve bu şekilde çıkartıyorsunuz

BORA_41

Uzaklaştırılmış Üye
ben geçen hafta yedek anahtar yaptırdım.adapazarı sanayide çokta memnunum.85 ytl..

IMID

vwTürk Üyesi
Teşekkürler immobiliser hatasından da kurtulmuş oldum

kaptangurkan

vwTürk Üyesi
arabayı aldığımda benim de tek anahtarım vardı. hep aklıma geliyordu bir gün kapıdan anahtarla alıp gidecekler arabayı diye:) ben izmir'de yaptırdım. yedek anahtarı yapabilmek için aracın beyninde araç kod numarısı varmış,telefonlardaki pin kodu gibi birşey onu kırdı önce. aracı vag-com tarzı bir cihaza baglayıp beyindeki,eski anahtarlara ait olan kodları sildi.artık kayıp anahtarlarla araç çalışmayacak. yeni kodu bagladıgı cihaz atıyormuş,bu nedenle anahtarcı arkadas(mustafa) kendisinde hiçbir bilginin kalmadıgını söyledi.immobilizerı çipini de yeni anahtarıma takıp 30 dakikada teslim etti.yaptıgı her işlemi de büyük sabırla bana anlattı sağolsun.muhabbet iyiydi. yerin ismi izmir anahtar. aynı isimle web sitesi de var. yeri 1 .sanayi'de shell istasyonunun tam karşısı. toplam 110 ytl ödedim. normalde 90 ytl. pin kodu çözümü için ugrastı ondan 110 ytl oldu.

gg_bora

vwTürk Üyesi
Aynı yere ben de anahtar yaptırdım. Cok memnunum. Zaten orası Ege Bölgesi'nde bu tarz işleri yapan en büyük yerlerden biri. Tavsiye ederim. Bilgili ve ilgililer. Ayrıca her türlü immo problemlerini,arızalarını da çözüyorlar.

mustafaata

vwTürk Üyesi
ankarada bu işleri yapan yerler varmı bildiğiniz . benimde orjinal anahtarımın çipi yok alarmın kumandasını kullanıyorum ama orjinal anahtarı yaptırabilirsem daha iyi olur diğer kumandayı sevmiyorum

Üst Alt