• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

A6 2.7 T QUATTRO S LİNE?

mye353

vwTürk Üyesi
mrb 2002-2004 model arası a6 2.7 t quattro almak istiyorum ama s line paketle normal paket arasında ne fark var bilmiyorum, motor güçleri fln aynı, s line ların ön göğüs ve göstergeler krom kaplama, normal paketlerin ön göğüsler maun kaplama. krom kaplama güzel durmamış gibi arabada, s line paketin elle tutulur başka bir özelliği hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirse çok sevinirim.

Handbremse

vwTürk Üyesi
Sline pakette ic dis iki cesit var ic sline olursa ic donanim normal duz modele gore farkli olur teyp ve ses sistemi koltuklar direksiyon simidi v.s. - dis sline olursa suspansiyon sistemi farkli olur(spor suspansiyon) jantlar normallere gore daha iyi olur park sensoru olur bir cogunda yan marspiyel olur on ve arka tampon daha sportif bir gorunumdedir on izgara chrom kaplama olur farlar genelde xenon olur v.s kisaca Sline donanimli aldiginizda keske almasaydim demessiniz ama almasanizda, normal donanimli bir A6 da isin icinde 2.7 ve quattro olunca farlik olur.

Üst Alt