• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

A6 1.8T Marş Motoru Basmıyor.

ilhanmelih

vwTürk Üyesi
Aracı sanayiye kontrole getirmiştim, kontrolden sonra araç çalışmadı. Anahtarı çevirince tık sesi bile yok. Akü yeni değişmişti. Şarj dinamosuna elektrik geliyormuş, marş motoru ya da şarj dinamosu arızalı denildi. Daha önce anahtarı çevirince ses geliyordu, kompresyon düşük olduğu için çalışmıyormuş, motor rektefiye edilmişti. Bu aracın arızaları ile başedemiyorum, sanırım aracı değiştirmem gerekecek.

ilhanmelih

vwTürk Üyesi
1 saatir dinamonun vidasını sökemediler, çok sıkılmış. Kontak termiği, marş motoru kömürüne bakılmadan neden şarj dinamosu sökülür anlamış değilim.

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Bu araç sizi çok üzdü Aydın bey, aynı zamanda küçük yerde yaşamanızın dezavantajını yaşıyorsunuz malumunuz bende de A6 var kaç yıldır kullanıyorum çok şükür üzmedi beni olsun umarım kısa yoldan çözülür.

ilhanmelih

vwTürk Üyesi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilhanmelih

vwTürk Üyesi
Teşekkür ederim Necdet bey, ben de memnun olmak istiyorum ancak çok arıza çıkarıyor. Bakımlı araç almak gerekir. Bu da bana maliyeti, ayrıca katalizör sökümü için motor ustasına da para vereceğim, elektrikçi sökemedi. Buna rağmen işçilik bana fazla geldi, sekma takım yazılmış bunun da ne olduğunu anlayamadım. Yaptıracaklara referans olur bu bilgiler. @NECBEY

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Teşekkür ederim Necdet bey, ben de memnun olmak istiyorum ancak çok arıza çıkarıyor. Bakımlı araç almak gerekir. Bu da bana maliyeti, ayrıca katalizör sökümü için motor ustasına da para vereceğim, elektrikçi sökemedi. Buna rağmen işçilik bana fazla geldi, sekma takım yazılmış bunun da ne olduğunu anlayamadım. Yaptıracaklara referans olur bu bilgiler. @NECBEY
Çok geçmiş olsun Aydın bey.

Üst Alt