A4 B6 Ultra Sport S-line Upgrade (Before-After)

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Ayıp ettin Metin abi sana Yeşil Pacific'den kurtulma konusunda her türlü desteği veririm. Zaten memleket meselesi oldun artık. Forumda bir fon oluştursak sana birQ7 parası çıkar :D
O desteği bekliyorum. Hadi yapta görek :D Yeşil Q7 ye bile binerim sen fonu oluştur :D

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

ibozum

VWTURK Gold Member
Biraz daha foto paylaşana be Gökhancım çok çok koyuver beaa pinti olma.. Gözümüz gönlümüz açılsın :sinsi:

Kısmetse bayramda oralardayım dünya gözüyle bi görelim benim hemşoya ben de hava atayım o bana atıp duruyordu :AD

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Biraz daha foto paylaşana be Gökhancım çok çok koyuver beaa pinti olma.. Gözümüz gönlümüz açılsın :sinsi:

Kısmetse bayramda oralardayım dünya gözüyle bi görelim benim hemşoya ben de hava atayım o bana atıp duruyordu :AD
PMleri sil mesaj atamıyorum :)

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
A4 B6 Ultra Sport S-line Vol2 (Ön Spoliler)

Nokta.

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Nokta.

msunlu

vwTürk Üyesi
hayırlı olsun, elinze sağlık..
bu arada şu an saat 16:40.. sanırım forum saatinde problem mevcut

yesil28

vwTürk Üyesi
MAAŞALLAH Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin çok güzel olmuş

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Serkan abi ve Halil bey çok teşekkür ederim. Rabbim herkese ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. :sev2:

ibozum

VWTURK Gold Member
Necati Ustamın ellerine sağlık sonradan yapıldığı kesme biçme olduğu hiç belli değil herşeyi tam ayar yapmış.. Böyle usta tüm dostlar başına... :duaci:

Gökhancım sen de güle güle, kazasız, sorunsuz, belasız kullanmaya devam edesin :duaci:
Bizler Bora'yı seninle daha bi çok sevdik ve galiba bundan sonra hangi aracı alacağımızın şekli belli oluyor, o yol çiziliyor :cokmutlu:

MKIV

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Maşallah Gökhan çok şık olmuş,ellerinize sağlık özellikle Necati ustamın.:sev2:

3Rs!N

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Maşallah şahane olmus.

Elinize sağlık.

Kazasız,belasız,cezasız güzel günler de kullanmak nasip olsun.

Foruma bora sevgisini asıladigin zamana yetisemedik ama senin sayende a4 sever olacagiz galiba :)

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Necati Ustamın ellerine sağlık sonradan yapıldığı kesme biçme olduğu hiç belli değil herşeyi tam ayar yapmış.. Böyle usta tüm dostlar başına... :duaci:

Gökhancım sen de güle güle, kazasız, sorunsuz, belasız kullanmaya devam edesin :duaci:
Bizler Bora'yı seninle daha bi çok sevdik ve galiba bundan sonra hangi aracı alacağımızın şekli belli oluyor, o yol çiziliyor :cokmutlu:
Necati abi, Cem abi ve Zekeriya abi biliyorsunuz Ankara'da süper 4'lü olduk. Hatta yengeler ara ara şikayetçi oluyor. Çoğu zaman eşlerinden çok birbirimizle görüştüğümüz fazla olmuştur. :D

Hepsi de değerli dostlarım sırf onlarıdan ayrılmamak için devlet beni zorla gönderene kadar Ankara'dayım. Başka yerde bu ortamı bulmak mümkün mü, çok zor. :)

Şimdi A4 konusunda birşeyler yazmak istiyorum.
Biliyorsunuz daha önceki aracım da aynı kasa A4 1.6 idi. Bugün değerli bir arkadaşım beni aradı. Gökhan dedi bir arkadaşımız 2004 model 1.6 A4 bulmuş 32.500 TL imiş dedi. Dedim fiyatı normal, pahalı da değil. Benim kanaatim 2006 Jettaya bineceğine 2004 A4'e binsin. Çok daha kaliteli, konforlu ve prestijli bir araç dedim...
Geçenlerde yeni 301 tanıtıldı. Gittik baktık tabi Zekeriya abi ile beraber. Araç verilen parayı hak etmiyor. O aracın sıfırına bineceğime ya da Hyundai'inin sıfırına bineceğime tabiki bu arabaya binerim. Yahu parçaları pahalı diyorlar. VW ile arasında parça farkı yok hemen hemen zaten. VW ile parça fiyatları aynı. 1.6 A4'de klima kompresörü bozulmuştu gittim yıldız sanayideki çıkmacılara adam yeni kasa Passat'dan söktü 350 TL'ya aldım. İşçilikle gaz dolu ve boruların temizliğiyle 500 TL'ya bitti. Cem abimizin de Bora'sının klima kompresörü bozulduğunda onunki de o fiyata bitmişti. Triger seti de 1.6 Bora ile 1.6 A4 arasında fiyat farkı yok kadar az. Daha ne diyeyim. Aklım almıyor bu araçlardan korkanlara. :)

Oyy oyy oyy... Maşallah ötesi :)
Sağolasın Metin aga :)

Maşallah Gökhan çok şık olmuş,ellerinize sağlık özellikle Necati ustamın.:sev2:
Çok teşekkür ederim Ömer abi, walla Necati ustanın hakkını ödemek mümkün deil. Saolsun var olsun, kral adam. :)

Maşallah şahane olmus.

Elinize sağlık.

Kazasız,belasız,cezasız güzel günler de kullanmak nasip olsun.

Foruma bora sevgisini asıladigin zamana yetisemedik ama senin sayende a4 sever olacagiz galiba :)
Teşekkürler Ersinim. :)
Walla nerde bir Bora görsem yanından geçsem şöyle bir bakıyorum hala. Gerçekten güzel araba.
hayırlı olsun arkadaşım
Teşekkürler Recep abim. Ankara'ya ne zaman gelecen GTI ile, geldiğinde sana küçük bir sürprizim olabilir :)

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

Recep Koç

vwTürk Üyesi
senden gelen herşeye varım hayırlısı olsun belki yaza kısmetse gelirim ankaraya senide beklerim

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
Recep bey sessiz ve derinden gidiyormuşsunuz, haberini aldım. Ankara'ya geldiğinizdeki söylemlerinizle şu andaki eylemleriniz birbirini tutmuyor. :D

Üst Alt