A4 b6 1.8t aranıyor

boracomf

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 1.8t-2.0tdi
Mesleğiniz
Serbest
Öncelikle 1.8t daha sonra 1.6 hariç diğer motorları da düşünebilirim. Boya değişen takıntım olmayıp fiyatı şuan ki piyasa gibi abartılmamış aracını ciddi satma niyetinde olan arkadaşlar yazarsa sevinirim :)

Odfpe

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4
Mesleğiniz
Hekim
Hayırlar gelsin.

boracomf

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 1.8t-2.0tdi
Mesleğiniz
Serbest
Güzel ama ne olduysa A4'ler kayıp, aylardır piyasada aynı araçlar dönüyor.. Sizin araç Amerikan versiyon sanırım?

Odfpe

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4
Mesleğiniz
Hekim
1.8t büyülü belki kutsanmış.

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
1.8t büyülü belki kutsanmış.
Aslında biz büyülü hale getiriyoruz piyasasını bile bizler belirliyoruz desem yalan olmaz.😀satarken güzel ancak alırken biraz yüksek oluyor.
Örnek verecek olursak Ankara ve çevre illerden bizim gruba dahil olan arkadaşların araçları temiz ve bakımlı olduğu için satış fiyatıda bir o kadar yüksek oluyor, bunu gören diğer satıcılarda aracının fiyatını ona göre yüksekten koyuyor. Uzun süre satılmayınca da fiyatı olması gereken rakamlara çekmek zorunda kalıyorlar. 😀

Odfpe

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4
Mesleğiniz
Hekim
Aslında biz büyülü hale getiriyoruz piyasasını bile bizler belirliyoruz desem yalan olmaz.😀satarken güzel ancak alırken biraz yüksek oluyor.
Örnek verecek olursak Ankara ve çevre illerden bizim gruba dahil olan arkadaşların araçları temiz ve bakımlı olduğu için satış fiyatıda bir o kadar yüksek oluyor, bunu gören diğer satıcılarda aracının fiyatını ona göre yüksekten koyuyor. Uzun süre satılmayınca da fiyatı olması gereken rakamlara çekmek zorunda kalıyorlar. 😀
Necdet Bey, motor verimli bir motor ve oldukça basit, biraz ilgili ve meraklı bir kullanıcı kısa sürede her şeyine aşina olup, oynamaya başlayabilir. A4 kasa ise bana göre binici içi biçilmiş kaftan. Yani uzay zamanda farklı bir çakışıklığı var.

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Necdet Bey, motor verimli bir motor ve oldukça basit, biraz ilgili ve meraklı bir kullanıcı kısa sürede her şeyine aşina olup, oynamaya başlayabilir. A4 kasa ise bana göre binici içi biçilmiş kaftan. Yani uzay zamanda farklı bir çakışıklığı var.
Turbo + lpg gençlere daha cazip geliyor 😀

Odfpe

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4
Mesleğiniz
Hekim
Turbo + lpg gençlere daha cazip geliyor 😀
Herkesin motivasyonu farklı tabii. Ben daha yeni başladım. Şimdilik hem araştırıyor, hem değiştiriyorum. Sonuçlarını görüp motive oluyorum. 2.7 biturboyu kesiyorum bazen.

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Herkesin motivasyonu farklı tabii. Ben daha yeni başladım. Şimdilik hem araştırıyor, hem değiştiriyorum. Sonuçlarını görüp motive oluyorum. 2.7 biturboyu kesiyorum bazen.
Normal bir durum zira 1.8t ye binen hemen, hemen tüm biniciler 2.7 ye illaki göz kırpar;) birisi hemen üstte duruyor😁😁😁 @Matchmaker

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli

boracomf

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 1.8t-2.0tdi
Mesleğiniz
Serbest
Hem turbolusun hem lpg daha ne istenir ki? Yeni araçlarda bu ikisini bir arada bulamıyorsun... ama bu motorlarda anahtar çevir git değil maalesef sanayiye arada bir göz kırpar :) 2.7 sizce çift turbonun hakkını veriyor mu?

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Hem turbolusun hem lpg daha ne istenir ki? Yeni araçlarda bu ikisini bir arada bulamıyorsun... ama bu motorlarda anahtar çevir git değil maalesef sanayiye arada bir göz kırpar :) 2.7 sizce çift turbonun hakkını veriyor mu?
Motor bakımlı olur, birde manuel vites olursa tabiki verir.

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Ne 1.8T imiş arkadaş bir kötü yanını söyleyen yok hacimler küçüldü motorlar bozuldu.

Odfpe

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4
Mesleğiniz
Hekim
Manuel konusuna katılıyorum, tam kontrol istiyorsan manuel olmalı. Fakat multiyi seviyorum.

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Üst Alt