A KASA OPEL VECTRA LAZİM

ibrahim2707

vwTürk Üyesi
SLM ARKADAŞLAR ANTEPLİYİM A KASA OPEL VETRA ARIYORUM SATAN VARMI VARSA FOTO BOYA DEGİŞEN KM BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM ALLAHA EMANET OLUN

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
AUDI A6
Aracınızın Modeli
3.0 TDI QUATTRO
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Hatalar ve kural ihlalleri ile dolu bir mesaj.

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Ilk mesaj tanışma içerikli olmalı büyük harf yasak.bu nedir böyle sanki Satılık aranıyor sitesi burası.

ibrahim2707

vwTürk Üyesi
Tanışma bölümüne yazmışdım ben buraya gerek duymadım özür dilerim arkadaşlar

N

NECBEY

Guest
SLM ARKADAŞLAR ANTEPLİYİM A KASA OPEL VETRA ARIYORUM SATAN VARMI VARSA FOTO BOYA DEGİŞEN KM BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM ALLAHA EMANET OLUN
İbrahim bey öncelikle foruma hoş geldiniz ancak merakımı bağışlayın ortada çelişkili bir durum görüyorum henüz ilk mesajınızda hemde vw klübünde ''Opel Vectra'' araç aramanız açıkçası garibime gitti.
Zira profilinizde aracınızın olmadığı ve üyelik tarihine baktığımda henüz bugün üye olduğunuzu görüyorum. Sözlerim yanlış anlaşılmasın lütfen Forumun sorumlusu olarak üyeliğinizi değil üyelik nedeninizi merak ediyorum Kulübümüze üye olurken vw kulübü olduğunu bilerek mi üye oldunuz yoksa bu işte bir yanlışlık mı var.

ibrahim2707

vwTürk Üyesi
Abicim Tıransportur vıp aracımız var Babacan daha doğrusu daha önce yine kayıtlıydım şifreyi unutun tekrar yeni hesap açtım
Bu site çok yaratıl bi site Nasıl derseniz
Bilgi yardımlaşması var mesela başkası matorunı aspirin le temizlemiş bi başkasi Capon yapiştirici aracına değmiş bi kimyasalla yani başımıza gelecek her durum var lakin böyle bilgi alirsal birbirimden süper olur bilmem anlata bildim mi

N

NECBEY

Guest
Abicim Tıransportur vıp aracımız var Babacan daha doğrusu daha önce yine kayıtlıydım şifreyi unutun tekrar yeni hesap açtım
Bu site çok yaratıl bi site Nasıl derseniz
Bilgi yardımlaşması var mesela başkası matorunı aspirin le temizlemiş bi başkasi Capon yapiştirici aracına değmiş bi kimyasalla yani başımıza gelecek her durum var lakin böyle bilgi alirsal birbirimden süper olur bilmem anlata bildim mi
Aslında eski üye olduğunuzu belirtmiş olsaydınız bu kadar merak konusu olmazdı... Peki tekrar hoş geldiniz doğru adrestesiniz.

maviş

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
2000 model cdx var B KASA gümüş gri hatasız 1 parça boya var 24 bin tl

Üst Alt