• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

2011 Caddy Radyo anteni

Speedgokart

vwTürk Üyesi
Arkadaşlar merhaba başıma gelen bi sorunu yazayım belki birileri faydalanır.
ben 2011 model caddy aldım eski aracım ford focus tu ve radyo gayet iyi çekiyordu caddy de radyonun net çekmediğini fark ettim araştırmaya başladım internetten forum sitelerinden genelde antenin ön cam dikiz aynası hizasından cama entegre olduğu çekim probleminin ön cam değişmesinden soketin takılmadığı veya antensiz cam takılmasından kaynaklandığı yazıyordu.

Bende sökmeye soketi aramaya başladım üst rafı direklerdeki plastikleri falan söktüm ancak anten kablosuna rastlayamadım radyo ve torpidoyu söktüm kabloyu takip ettim ancak ön göğüse girdiği yerde izini süremedim kablonun.

Serviste çalışan bi tanıdığa sordum dedi ön camda dedim söktüm baktım yok ! Dediki sen bulamazsın😉 getir servise.

İnat ettim bi kere her önüne gelene sordum sonunda bi arkadaşın arkadaşı transporter lerde aynada bunların da yeni modellerde aynada olabilir dedi ve söktüm buldum.

Sonuç olarak bi problem gözükmüyor bağlantılar kapı içi soket falan sağlam ancak çekim zayıf.

Resimleri paylaşacaktım ancak yükleyemiyorum hata veriyor foruma yeni üyeyim daha önce de forumlarda ancak yararlanan kullanmayan biriyim telefona tapatalk indirdim resim yüklemede yardımcı olursanız atarım resimleri.

İyi günler.

prens

vwTürk Üyesi
Bende geçen sağ aynayı carptım ondan sonra radyo cekmemeye başladı demekki anten aynı hasar görmüş olabilir musait zamanda bir bakalım

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

24DR979

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Söke Söke bagdat bulunur :) :) faydalı konu elinize sağlık...

thexxi

vwTürk Üyesi
Üstad aynı problem bende de var söktüm baktım hiçbir problem yok ama çekim gücü zayıf nasıl çözeceğiz bu durumu? Sen nasıl çözdün?

Speedgokart

vwTürk Üyesi
Valla ben baya uğraştım çözemedim bende güzel bi cd yaptım onu dinliyorum ama araştırmalarımın neticesi güçlendirici takmak o da çok performans vermiyor harici anten+ güçlendirici tek çözüm gözüküyor.

Volkswagen caddy 2011 1.6 tdi

Cumali01

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Wolksvagen
Aracınızın Modeli
Caddy
Mesleğiniz
Aşçıbaşı
Peki 2005 model caddy ninki nerededir anteni ?

hosmy

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
2017- Passat
Aracınızın Modeli
1.6Tdi Highline
Mesleğiniz
İşşi
İsim Soyisim
Hasan

Cumali01

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Wolksvagen
Aracınızın Modeli
Caddy
Mesleğiniz
Aşçıbaşı
Kardeş parça istemiyorum bana 2005 model kedilerin antenlerinin yerini söylemen yeterli

yabay

vwTürk Üyesi

hosmy

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
2017- Passat
Aracınızın Modeli
1.6Tdi Highline
Mesleğiniz
İşşi
İsim Soyisim
Hasan
Kardeş parça istemiyorum bana 2005 model kedilerin antenlerinin yerini söylemen yeterli

Birinci Link ' e tıklasaydınız anten in nerede olduğunu gösteren resim 'i de görmüş olurdunuz.

.

yabay

vwTürk Üyesi
Birinci Link ' e tıklasaydınız anten in nerede olduğunu gösteren resim 'i de görmüş olurdunuz.

.
Dostum 2005 için soruyor arkadaş.. Az önce fotolar açılmıyordu bir de bilginize

hosmy

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
2017- Passat
Aracınızın Modeli
1.6Tdi Highline
Mesleğiniz
İşşi
İsim Soyisim
Hasan