• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

195/65/15 lastik tavsiye

eg289

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Soyisim
Gül
Arkadaşlar toyotaAuris aracim için 195/65/15 ebatinda yaz lastiği arıyorum. önceliğim güvenlik özelliklerinin iyi olması. Ve çok pahali olmaması. onereceginiz ve flyat performans ürünü dediğiniz lastik varmi?

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emreogut

vwTürk Üyesi
İsim
emre
Soyisim
öğüt
Conti ecoconcact 5 diyorum araştırmaya gerek Yok bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

marikan

vwTürk Üyesi
İsim
Mustafa
Soyisim
ARIKAN
İki aracımızda aynı ebatta Impetus Revo kullanıyoruz. Bir takım bitirdik ikinci takımı kullanıyoruz bir araçta. Fiyatı uygun ve sorunsuz. En ufak şikayetimiz olmadı şimdiye kadar.

Üst Alt