1.8t çekiş düşük.

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli

ilhanmelih

vwTürk Üyesi
İsim
aydın toprak
Şanzıman yağı yeni değiştirilmiş, satan kişi yağ değiştirecek birine benzemiyor, ben şanzımanın revizyona girdiğini düşünüyorum. Ankara’ya uğradığımda iyi bir ustaya göstereyim o zaman. 2 haftadır araçta hararet göstergesi yanıyor fakat sıcaklık 90 dereceyi geçmiyordu, su eksilttiğini düşünerek şüpheli 2 hortumu değiştirttim, sorun devam edince, bugünkü ustalara durumu anlattım, genleşme kabın orijinal değil, müşürü arızalı dediler, topran marka yan sanayi genleşme kabı alındı, kap değişmişken antifirizi de yenileyelim dedik, castrol marka 3l kırmızı antifiriz konuldu, ancak yine hararet göstergesi yandı, sonra gördük ki aracın cam suyu bitmiş, gösterge ondan yanıyormuş, ayrıca çıkma genleşme kaplarına baktım, değişen eski genleşme kabı da orijinalmiş. 220 lira boşyere masraf ettim, ilginç olan o ki, araçta hararet, soğutma suyu seviye ve cam suyu seviye sensörleri ikaz lambası aynı işaret. @NECBEY

ilhanmelih

vwTürk Üyesi
İsim
aydın toprak
Bu zamana kadar aracın soğutma sistemindeki arızalar zayıf yırtık hortum vs nedenleriyle 3 defa antifiriz değiştirmek zorunda kaldım, her değişimde aracım hararet gördü ve ikaz lambası yandı, termostat açmıyor denildi, bugünkü ustalara durumu anlattım, antifiriz değişiminden sonra havasının alınmasını bilmiyorlar dedi, gerçekten de bugünkü değişimde hava alma işlemi yapıldı ve araçta hararet oluşmadı. Diğer 3 işlemi yapan ustaya havasını alıyor musun diye hatırlatma yaptığımda bunlar havayı kendiliğinden alır gerek yok diyordu, sanırım üst kapak contasındaki hasar bu durumdan oluştu, işini hakkıyla yapan usta bulmak çok zorlaştı. @NECBEY

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Bizim araçlarda kolay, kolay hava yapmaz ancak başka sebeplerden nadirende olsa sizin araç gibi hava yaptığıda olmuştur.

Üst Alt