Arama sonuçlarınız

1. AKIN88VW

1.8 T lpg sıkıntısı

merhabalar arkadaşlar; Aracım kış mevsimine girdiğimizden bu yana sabahları aracı çalıştırdığımda benzinden gaz'a geçişte gaz yemiyor ve stop ediyor.bu sıkıntım zuhur edince lavato marka sıralı sistemin ayarı yaptırmak için ankara damla otogaz'a gittim.gaz beynine yeni sürüm attılar derece...
  2. AKIN88VW

06 A K A 88 PASSAT

[/IMG] [/IMG] [/IMG] [/IMG] [/IMG] Shot at 2012-04-09 98 passat'ım sizlerle!!
  3. AKIN88VW

98 PASSAT'IN LPG'DEN BENZİNE GEÇMESİ

98 model passatımın üstünde 2008'in ilk ayında taktırdığım lavato marka lpg mevcut.ancak;2 aydır aracım dip gaz ve yüklenmelerde lpg'den benzine geçiş yapıyor..ortalama 2 depo lpg'de yarım depo benzin yiyor.2 hafatadır ilk önce yeni ayar yaptırdım lpg'ye olmadı.2.adım olarak lpg filtresini...
  4. AKIN88VW

PASSAT KIŞ PROBLEMLERİ

arkadaşlar merhaba; kış ayını iyi hissettiğimiz bugünlerde aracımda birkaç problemle karşılaştım.. 1)yol bilgisayarında ünlem(!)işareti'yle beraber ABS lambası yanıyor..(zaman zaman yanıyor bazen sönüyor bazen seyahat boyu yanıyor.. 2)sabahları aracı çalıştırınca 2-3dk ısıtıyorum ve yola...
  5. AKIN88VW

PETLAS STARMAX

Kış mevsiminin gelmesi nedeniyle aracımın üstünde bulunan yazlık lastiklerim beni mevsimsel nedenler ve ebatın 17''olması nedniyle iyice zorlamaya başladı....... cumartesi günü lastikçiye gittim...vakumlu lastik için bana PETLAS STARMAX vakumlu lastiği önerdi...... sizce kalitesi...
  6. AKIN88VW

HÜSEYİNİN YER UÇAĞI PASSAT 1.8T

[/URL][/IMG] [/URL][/IMG] [/URL][/IMG] hüseyinin yer uçağı....155.000kmde....hüseyini biraz üzdü ama o şimdi çok mutlu.... güle güle kazasız belasız kullan hüseyin:)
  7. AKIN88VW

06 AKA 88 PASSAT BENDE JANTLANDIM:)))

[/URL][/IMG] [/URL][/IMG] [/URL][/IMG] [/URL][/IMG] [/URL][/IMG] [/URL][/IMG] [/URL][/IMG] 1-8000 kalvin mtec xenon 2-17''replika jantlar 3-bagaj kapağı ince spoiler 4-30 cm kicker bass 5-vwturk stickeri(ancak 2 numara filmim yok:( )
  8. AKIN88VW

17''jant passata

Meraba arkadaşlar arabama yaklaşık 1 hafta önce 17''s-line replica jant aldım..aracın orjinal jantları üstündeyken(15'')çekiş,perfonmans mükemmeldi..ki jantı takana kadar şu an arabam gitmiyor.ne çekiş ne perfonmans sıfır...ustama sordum 17''jant aracı okadar etkilemez dedi..aracın...
  9. AKIN88VW

1.8tye blow-off

merhaba arkadaşlar ben 98 model passatıma blow-off taktırmak istiyorum ama aklıma takılan 2-3detay var 1.si motora veya turboya zarar verirmi?????2.si aracım tiptronik ses alabilirmiyim ve3.sü passata önerebileceğiniz marka model var mı?**şimdiden cevaplarınıza tşk eder hayırlı günler dilerim.....
  10. AKIN88VW

merhabalar bende geldim

arkadaşlar bende foruma yeni üye oldum yaklaşık 1 hafta oldu.ben burayı çok sevdim inşaallah ii anlaşırız yalnız arbamın resimlerini koyamadım bana bi yardım edin resimleri koyuyum:turkey: BU ARADA BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Üst Alt