Arama sonuçlarınız

1. unsaLhsN

2001 Polo 6N2 Bi-xenon mercekli far

Bi-xenon mercekli ve far karartma işlemleri yapılmıştır. Kendi aracımda oem farlara geçildiği için satılıktır. Fiyat: 650 TL
  2. unsaLhsN

Yaz lastiği seçimi

Aracım için 15 ebatta lastik alacağım kullandığım araç Polo 2001 6n2 kasa orjinal lastik ölçüleri 195-45-15 bu ebatlarda kullanan ve memnun kalan üyelerimiz varmıdır, varsa bu konu hakkında tecrübelerini paylaşırlarsa memnun olurum.
  3. unsaLhsN

Lastik seçimi

Merhabalar aracım için yazlık lastik seçimi yapacağım ama kararsız kaldım aracım 2001 polo orjinal ebatları 185-55-14 bu ebatlarda sınırlı sayıda lastik var sanırım araştırmalarıma göre Falken ve Petlas buldum diğerlerinin fiyatları çok uçuk, sormak istediğim bu ölçüde almak mı mantıklı yoksa...
  4. unsaLhsN

Polo 1.4 TDI Comfort / Ufak ama dolu dolu

Golf mk4 1.8 highline aracımızı sattıktan sonra araç arayışına girdik forumdan başını çok ağrıttıklarım Necdet abi, Murat (Matchmaker) ve Okay (okaykay_1) ve iş yerindeki kendisi buraya üye olmasada yakında olur Kadir ve Mustafa arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım arayış aşamasında amerikan...
  5. unsaLhsN

Golf 4 kalorifer petek değişimi ve sıcak hava gelmeme sorunu

Kış geldi diye bakımları yapalım dedik antifriz koyduk 2 gün sonra bakıyorum ön camda buğu olmaya başladı araba ısındıkça da havalandırma ızgaralarından buhar gelmeye başladı, biraz sorup soruşturduk kalorifer petek değişecek göğüs sökülecek cevabını aldım fiyat olarak da 600 TL gibi bir fiyat...
  6. unsaLhsN

Ankara otomatik şanzıman rezaleti Öztürk Şanzıman

Evet bundan hemen hemen 11 ay önce bir otomatik şanzıman sıkıntımız oldu şaşmaz da ki ustalara sorduk bir tek yer var işini düzgün yapan dediler neresi ÖZTÜRK ŞANZIMAN tamam dedik ve gittik aracı aldılar 3500 TL fiyat çıkardılar neyse araç yapıldı aradan 3 ay geçti selenoid valf yandı araç...
  7. unsaLhsN

Vernik Yanığı Hakkında

Aracımın tavanında vernik yanığı var, bir kaç kişi ile görüştüm boyatmak yerine vernik atılması için ama olmaz dediler, boya da bir sıkıntı yok. Bu işi yapabilecek Ankara da usta var mı eski verniğin çoğu gitti biraz temizlenip üzerine yeni vernik atılması gerekiyor biraz zahmetli iş olacak...
  8. unsaLhsN

Hall Sensör Arızası ve Çözümü

Evet, arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi hall sensör denen bu illet bize musallat oldu, araç arıza kodunda hall sensör şaseye kısa devre diye hata veriyor öncelikle bu hataya gelmeden önce neler oldu anlatayım aracımın üst kapak açıldıktan sonra bu hatayı almaya başladık bazen araç geç çalışma...
  9. unsaLhsN

Satılık Lenso 17" 5x100 Jant ve Lastik Takımı

Arkadaşımda bulunan Lenso marka 17" jant ve lastik satılıktır. Golf 4 üzerinde takılıdır şuan takas 16" jantlar ile olabilir. Üzerindeki lastikler 215*45*17 ölçülerinde starmaxx marka kışlık lastik takılı diş durumları iyidir. Fiyat: 1000 TL pazarlık vardır. Şehir: Ankara Özel mesajlarınıza...
  10. unsaLhsN

Golf MK 4 R32 Tarzı Far Yapımı (Matchmaker klasiği)

Aracımı aldığımdan günden itibaren hep gözüme takılan olayı sonunda Matchmaker (Murat) ile hallettik sağ olsun çok uğraştı farlar cam söküm işlemi vs derken, Bu arada sorular gelecek şuan için bi-xenon yapmadık bendeki maddiyat dan dolayı ileri ki dönem de tekrar Murat kardeşimi far için...
  11. unsaLhsN

Lastik ve Jant hakkında

Arkadaşlar merhabalar aklımda olan bir soruyu soracağım şimdi golf 4 aracım var üzerindeki jant 16' lık 205 55 16 lastik ebatları var buraya kadar her şey tamam, kışlık lastik olarak da 185 60 15 ebatlarında lastiklerim var eski araban kalma, 4 adet 15 ölçüsünde kara jant alsam bir sıkıntı olur...
  12. unsaLhsN

Navitech, DTV-8600 Sorunu

Merhaba bugün aracımın teyp in olduğu bölümün ön orto konsol kısmı yani kaplamasını yaptık teyp i söktük geri taktığımız da bu şekilde hata veriyor ne yapabilirim yada ne olmuş olabilir.
  13. unsaLhsN

İlk Arabamız GOLF 4

Uzun süre golf 4 aramalarımız sonunda Ankara da 99 model Golf MK4 1.8 Highline modeline sahip olduk. Aracı aldıktan sonra motor yağı, triger seti, rot başları, z rot lar, kış bakımı yapıldı. Şuan bir sıkıntısını görmedim bir akü maceramız oldu geçen hafta kar yağışı oldu gece sabahına aracım...
  14. unsaLhsN

Merhabalar VWTURK ailesi

Merhaba arkadaşlar Ankara da bulunuyorum bende golf 1.8 araç alarak aranıza katıldım. Organizasyonlara vs müsait oldukça gelip tanışmak isterim.
  15. unsaLhsN

Vites geçiş sorunu

Merhaba arkadaşlar 1.5 aylık Golf 4 otomatik 1.8 kullanıcısıyım bu süre sonucunda araçta bir problem yoktu babam geçen hafta şehir dışına gidip geldi gelirken arabanın gitmediğini söyledi 80 km hızı zor geçmiş, geldiğinde baktım geçiş yapıyor ama motor zorlanıyor gibi bugün mesela denedim baktım...
Üst Alt