Arama sonuçlarınız

1. unsaLhsN

Bugün aracın için ne yaptın?!?!

Temizlendik akşamına Anıtkabir'e gittik.
  2. unsaLhsN

Bugün On Kasım

Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü saygı ve özlemle anıyoruz.
  3. unsaLhsN

VwTürk Üyeleri Adına 1 Fidan'da Bizden Gelsin..

Sosyal sorumluluk deyince aklıma sen geliyorsun teşekkürler kardeşim :)
  4. unsaLhsN

Polo 1.4 TDI Comfort / Ufak ama dolu dolu

Hiç sorma ya varya bitirdi beni ama olsun nazımı çekiyor hiç üşenmedi dışarıda kalan tampon için evinin kapılarını açtı cansın adamsın @Matchmaker sen komple kessen de problem değil 😀
  5. unsaLhsN

Biraz sessiz kalmıştım kaldığımız yerden devam edelim :) Neler yaptık kısmına gelirsek; - Aldığımız GTI tampon ve arka tampon aldığımız da boya istiyordu onuda bu sayede aradan çıkardık. Boyanmışken çıta kısımları siyah olan yerleri beyaza boyandı. - Far yıkama kapakları ayarlandı ama far...
  6. unsaLhsN

buda benim değerlimm mk4 tdi

Üzmez daha iyisi için sana çalışıyor oda :)
  7. unsaLhsN

Kaçak iyidir 😁 haftasonu inşallah oda yapılacak feda olsun ona ev ahalisi sattırmıyor yoksa biliyorsun Maşallah bizimki pek yapmıyordu ama bu aralar nazlandı kış geldi :)
  8. unsaLhsN

@fsm0 mesajınızı ilgili konu üzerinden yazarsanız daha iyi olur başka birinde varsa oda...

@fsm0 mesajınızı ilgili konu üzerinden yazarsanız daha iyi olur başka birinde varsa oda paylaşabilir.
  9. unsaLhsN

Geçenlerde aldığımız eibach spor yayları sonunda taktık ama takarken sağ amortisör bozuk olduğunu fark ettik ön amortisörler yapıldı, sonra rot ayarına gittik sağ rot başı değişim zamanı gelmiş onuda da değiştirdik derken vakit sıkıntım yüzünden hafta sonu işlemleri bitirdik. Hava puslu olunca...
  10. unsaLhsN

Toledo 2.3 V5 Motor Hakkındaki Düşünceleriniz

@brkdmr38 aracın parça tedariğine bakmak lazım onunla aynı parçaları kullanan illaki araç vardır parçada sıkıntı çıkmaz ise yakıt olarak da düşünerek bakılabilir, ek olarak Mehmet usta ile bir görüşün bilgisi vardır daha detaylı açıklama yapabilir size
  11. unsaLhsN

A4 Avant 2.0 TDI Multitronik (B7) ( Nam-ı Diğer HULK )

abi çok değişik projelerde olunca böyle sessiz oluyor huyu böyle :LOL:
  12. unsaLhsN

benim aracın çoğu parçası ispanya üretimi olarak geliyor :)
  13. unsaLhsN

Evet bir daha anlamış olduk oem candır :)
  14. unsaLhsN

[ÇÖZÜLDÜ] Bora Klima Problemi

@zaqwear geçmiş olsun uygun bir şekilde çözülmesi sevindirici, konu başlığını çözüldü olarak güncelleme yaptım bilginiz olsun iyi günler dileriz.
  15. unsaLhsN

Geçmiş olsun kardeşim gelince düzelir sen demiyor muydun zaten ne varsa oem de var diye
  16. unsaLhsN

Golf Aldım

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin
  17. unsaLhsN

Usta'ya Sor... (Ankara)

Hayırlı olsun Ustam amf motorları çok sever 😁 Cuma günü yanına geleceğim inşallah ufak yay değişim işimiz var
  18. unsaLhsN

Hurda parça bularak tamir etmiştik bize maliyeti 150 TL ye falan gelmişti panele 450 TL den fiyat vermeye başlıyorlar biz bir yeri bozuk olanı aldık bize yarayan yerini kullanarak işimizi çözdük eğer o şekilde bulamazsanız çıkma ürüne bakmanız gerekir o konuda yardımcı olmaya çalışırım.
  19. unsaLhsN

Manuel klima için bu dediklerimde büyük ihtimalle kartınız bozuldu gibi gözüküyor
  20. unsaLhsN

Hoş geldiniz aracınızın klima panelini sökebilirseniz eğer aşağıdaki paylaştığım kart da sıkıntı olabilir geçen 2 kişide bu sorun oldu kartlarını değiştirmiştik. Orta klima tuşu ve 1 2 3 4 kademeleri bu kart üzerinden çalışıyor.
Üst Alt